Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ МАСТИЛЬНИХ СИСТЕМ ЦИЛІНДРІВ СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ МАСТИЛЬНИХ СИСТЕМ ЦИЛІНДРІВ СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ МАСТИЛЬНИХ СИСТЕМ ЦИЛІНДРІВ СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,12 KB
Завантажень:
280
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
Задорожний Олександр Олексійович
УДК 621.431.74.03-57
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
МАСТИЛЬНИХ СИСТЕМ ЦИЛІНДРІВ
СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ
05.08.05 - суднові енергетичні установки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній морській академії
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Богач Валентин Михайлович,
Одеська національна морська академія, доцент
кафедри технології матеріалів і судноремонту.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ханмамедов Серго Альбертович,
Одеська національна морська академія,
завідувач кафедри суднових енергетичних
установок,
кандидат технічних наук
Кірюхін Олександр Львович,
Севастопольський військово-морський ордена Червоної зірки інститут ім. П.С.Нахімова,
старший викладач кафедри корабельної енергетики та електроенергетичних установок.
Провідна установа: Національний університет кораблебудування ім. адм. С.О.Макарова Міністерства освіти і науки України, м. Миколаїв.
Захист відбудеться " 15 " червня 2006 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корп. 1, зал засідання вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної морської академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корп. 2.
Автореферат розісланий " 12 " травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Голіков В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На суднах морського флоту (МФ) України як головні двигуни в основному використовуються дизельні енергоустановки, експлуатація яких супроводжується істотними витратами на мастильні матеріали. Частка витрат на паливо і мастило в загальній сумі експлуатаційних витрат складає близько 40%, при цьому вартість мастил неухильно зростає. Характерні для дизелів високі витрати мастила, часті розкриття циліндрів, значні зноси, а також істотні нагари у випускному тракті вказують на недосконалість систем змащування циліндрів (СЗЦ). Особливістю організації змащування деталей циліндропоршневої групи (ЦПГ) останніх моделей дизелів є неминучий ріст витрати мастила (більш 1г/квт·год) у зв'язку зі збільшенням довжини циліндрових втулок, через що виникають складності в рівномірному розподілі мастила по дзеркалу циліндра.
Розширення використання на суднах довгоходових двигунів, їхнє форсування й усе більше застосування важких палив з підвищеним вмістом сірки вимагає нових рішень по ефективному змащуванню деталей ЦПГ. Такі рішення повинні передбачати не тільки правильність вибору сорту циліндрового мастила (ЦМ) стосовно до сорту палива, але і визначення оптимальної кількості його, більш повне підведення до поверхонь тертя, рівномірний розподіл по висоті циліндрової втулки (ЦВ) і організацію стабільної масляної плівки при мінімальній витраті мастила. У цьому зв'язку, підвищення ефективності роботи систем змащування циліндрів довгоходових двигунів являє собою актуальну задачу, необхідність вирішення якої випливає з потреб морського флоту.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація розвиває результати досліджень, виконаних автором у рамках загального плану наукових досліджень ОНМА по удосконалюванню СЗЦ дизелів, а також науково-дослідних робіт "Дослідження і підвищення ефективності систем змащування циліндрів суднових дизелів" (№ держ. реєстрації 0181.1013786) і "Удосконалювання технічної експлуатації суднових енергетичних установок транспортних суден" (№ держ. реєстрації 0102U007164), в яких автор приймав участь як виконавець.
Мета і задачі роботи. Метою дисертаційної роботи є стабілізація руху мастила в лубрикаторних системах суднових двигунів в експлуатаційних умовах.
Робоча гіпотеза полягає в тому, що при виході мастила із каналів до поверхонь тертя можливо обмеження його швидкості шляхом приводу потоку до ламінарного режиму з формуванням однофазної рідини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ МАСТИЛЬНИХ СИСТЕМ ЦИЛІНДРІВ СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок