Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕЛЕКТРИЧНИЙ ДВОПАРАМЕТРОВИЙ МЕТОД ТА РЕАЛІЗУЮЧИЙ ЙОГО ПРИСТРІЙ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ВОЛОГОСТІ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ДВОПАРАМЕТРОВИЙ МЕТОД ТА РЕАЛІЗУЮЧИЙ ЙОГО ПРИСТРІЙ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ВОЛОГОСТІ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
ЕЛЕКТРИЧНИЙ ДВОПАРАМЕТРОВИЙ МЕТОД ТА РЕАЛІЗУЮЧИЙ ЙОГО ПРИСТРІЙ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ВОЛОГОСТІ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Д'яченко Юрій Юрійович
УДК 621.317.39:543.712
ЕЛЕКТРИЧНИЙ ДВОПАРАМЕТРОВИЙ МЕТОД ТА
РЕАЛІЗУЮЧИЙ ЙОГО ПРИСТРІЙ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ВОЛОГОСТІ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ
Спеціальність 05.11.13 – прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті
імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Невзлін Борис Ісакович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, заступник завідувача кафедри електромеханіки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Гурин Анатолій Григорович, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", завідувач кафедри "Електроізоляційна та кабельна техніка"; кандидат технічних наук, доцент Мельник Сергій Іванович, Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри фізики.
Провідна установа: Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", м. Київ.
Захист відбудеться: " _14____ " ___лютого____ 2002 р. о _1430____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.09 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут", за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий " __12_ " ____січня______ 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Горкунов Б.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми обумовлена необхідністю підвищення точності контролю вологості як одного з шляхів підвищення якості і зниження втрат продукції, ощадливого використання енергоресурсів при виробництві, зберіганні та реалізації зерна. Мобільні оперативні прилади контролю вологості створюються на базі високочастотного (ВЧ) методу. Значний вклад в дослідження властивостей діелектричних середовищ, зокрема, зернистих матеріалів (ЗМ), таких як зерно, та розробку приладів неруйнівного контролю, зокрема, вологомірів внесли такі видатні вчені, як М.А. Берлінер, Ю.П. Секанов, Є.С. Кричевський, В.С. Ройфе, А.В. Ликов, С.І. Пятін, Ю.О. Скрипник, Б.І. Невзлін, В.П. Осадчий, П.М. Платонов, С.М. Маєвський, Ю.П. Ємець, М.Д. Кошовий, А.Г. Гурин. Одним з напрямів підвищення точності контролю вологості ВЧ вологомірами є уточнення моделі ЗМ, яка була б адекватна реальним матеріалам. У цьому зв'язку аналітичний опис електричних властивостей ЗМ, що складається з частинок несферичної форми, розробка алгоритму розрахунку вологості з підвищеною точністю і побудова на його основі функціональної схеми вологоміра є актуальною задачею, вирішенню якої присвячена дисертація.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до тем держбюджетних НДР Східноукраїнського національного університету (Східноукраїнського державного університету, СУДУ до 2000 р.) ДН-110-95 "Розвиток теорії розрахунку електромагнітних полів і контролю сипучих матеріалів і технологічних потоків", наказ по СУДУ № /01 від 10 січня 1995 р. і ДН-39-98 "Теорія взаємодії електромагнітного поля з діелектричними і феромагнітними середовищами", наказ по СУДУ № від 31 січня 1998 р., у яких автор брав участь на посаді молодшого наукового співробітника.
Мета і задачі роботи. Метою дослідження є підвищення точності контролю вологості ЗМ ВЧ методом шляхом розробки моделі електричних властивостей, побудови алгоритму визначення вологості ЗМ і, відповідно до нього, функціональної схеми вологоміра на основі розрахунку електричного поля за допомогою методів ділянок, конформного відображення і теорії протікання, аналізу електричних властивостей реальних ЗМ на мікро- і макрорівні за експериментальними даними за допомогою теорії електромагнітного інваріанта.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕЛЕКТРИЧНИЙ ДВОПАРАМЕТРОВИЙ МЕТОД ТА РЕАЛІЗУЮЧИЙ ЙОГО ПРИСТРІЙ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ВОЛОГОСТІ ЗЕРНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок