Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ЛЬОТНОГО СКЛАДУ ДО ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ТРИВАЛИХ ПЕРЕРВ МІЖ ПОЛЬОТАМИ

ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ЛЬОТНОГО СКЛАДУ ДО ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ТРИВАЛИХ ПЕРЕРВ МІЖ ПОЛЬОТАМИ

Назва:
ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ЛЬОТНОГО СКЛАДУ ДО ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ТРИВАЛИХ ПЕРЕРВ МІЖ ПОЛЬОТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,81 KB
Завантажень:
357
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького
Окуленко Ігор Миколайович
 
УДК 159.9.019.4:355.23 (477)
ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ЛЬОТНОГО СКЛАДУ
ДО ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ТРИВАЛИХ ПЕРЕРВ
МІЖ ПОЛЬОТАМИ
Спеціальність 19.00.09
“Психологія діяльності в особливих умовах”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук
Хмельницький – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор
ТОМЧУК Михайло Іванович,
Національна академія Державної прикордонної
служби України імені Богдана Хмельницького,
кафедра теорії та історії держави і права,
професор кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор психологічних наук, професор САФІН Олександр Джамільович, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кафедра педагогіки та психології, професор кафедри;
кандидат психологічних наук МОЛОТАЙ Валерій Анатолійович, Київський національний університет внутрішніх справ, кафедра оперативно-тактичної підготовки, доцент кафедри.
Захист відбудеться “ 27 ” вересня 2007 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький, 29003.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький, 29003).
Автореферат розіслано “ 02 ” серпня 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент В. М. Гладкова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Воєнно-політична обстановка, соціально-економічні та політичні зміни в світі вимагають підтримання на високому рівні національної, в тому числі й військової безпеки України, подальшого вдосконалення системи підготовки військовослужбовців Збройних Сил України.
Через те державна програма розвитку Збройних Сил України (ЗСУ) на 2006–2011 рр. передбачає створення сучасної за структурою та озброєнням армії, важливе значення в якій має рівень підготовки її особового складу до ведення можливих бойових дій.
Перебіг сучасних воєнних конфліктів свідчить про зростання ролі авіації у контексті завдань, які стоять перед Збройними Силами (ЗС). Розвиток і реформування ЗСУ сьогодні висувають перед системою професійної підготовки льотного складу додаткові вимоги щодо забезпечення його готовності до виконання службових обов’язків за будь-яких умов. Важливою складовою цієї готовності є психологічна готовність льотного складу до виконання завдань в екстремальних умовах професійної діяльності. Формування зазначеної готовності значно ускладнилось за нинішніх соціально-економічних умов розвитку України та реформування її авіаційних підрозділів, зокрема, через недостатність коштів на пальне, тривалі перерви між польотами, зниження професіоналізму льотчиків тощо. Досить часто офіцери суб’єктивно неадекватно завищують свою готовність до виконання навчально-бойових завдань.
Проведений аналіз засвідчив, що детермінантами, які негативно впливають на психологічну готовність особового складу авіаційних підрозділів до виконання польотів, є об’єктивні (фінансове забезпечення, матеріально-технічні проблеми, неадекватне ставлення частини суспільства до ЗСУ, недостатній рівень навчально-бойової підготовки військовослужбовців, процес скорочення та реформування ЗС та ін.) та суб’єктивні (деструктивні психічні стани офіцерів як результат впливу об’єктивних чинників; зниження у деяких з них мотивації до військової служби; усвідомлення ними негативного впливу на професійну майстерність тривалих перерв між польотами та ін.). З огляду на це актуальним у науково-практичному плані є дослідження особливостей розвитку психологічної готовності льотного складу до виконання професійних завдань та пошук оптимальних шляхів її удосконалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ЛЬОТНОГО СКЛАДУ ДО ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ТРИВАЛИХ ПЕРЕРВ МІЖ ПОЛЬОТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок