Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВКОВИХ КОМПЛЕКСІВ

ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВКОВИХ КОМПЛЕКСІВ

Назва:
ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВКОВИХ КОМПЛЕКСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,75 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
САВИЦЬКА Ольга Степанівна
УДК 725.212: 061.4
ПРИНЦИПИ
АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
ВИСТАВКОВИХ КОМПЛЕКСІВ
18.00.02 – Архітектура будівель і споруд
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата архітектури
Одеса – 2005


Дисертацією
є рукопис
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
доктор архітектури, професор
УРЕНЬОВ Валерій Павлович,
Архітектурний інститут Одеської державної академії будівництва і архітектури, директор
Офіційні опоненти:
доктор архітектури, професор
КОВАЛЬСЬКИЙ Леонід Миколайович,
Український зональний науково-дослідний та проектний інститут по цивільному будівництву (ВАТ “КиївЗНДІЕП”),
заступник директора
кандидат архітектури, старший науковий співробітник
ЧИЖЕВСЬКИЙ Олександр Павлович,
Український державний науково-дослідний і проектний інститут цивільного сільського будівництва (“УкрНДІпроцивільсільбуд”), директор
Провідна установа
Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться 7 квітня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.02 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий 05.03.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Слєпцов О.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Аналіз формування та розвитку промисловості наприкінці XVIII – на початку XIX ст. показує, що під впливом росту міжнародних економічних, науково-технічних і культурних зв'язків, зумовлених утворенням світового ринку, виникає потреба в організації міжнародних виставок, які і з'являються в середині ХІХ століття. Всесвітнім виставкам належить велика заслуга у встановленні широких міжнародних економічних і наукових контактів цього часу. Демонстрації промислової продукції та предметів мистецтва відображали загальну картину стану економіки та культури. Нове суспільно-історичне явище, яким стали перші виставки, породило і нову архітектурну форму у вигляді виставкових будівель і споруд, в яких історики мистецтв бачать початок сучасної архітектури.
Актуальність теми. В останнє десятиліття виставкова діяльність все ширше розгортається в нашій країні, виявляючи свої закономірності та традиції. Міжнародні виставки як фактор науково-технічного та економічного процесу в сучасних умовах мають велике значення для підвищення ефективності та якості виробництва, для розвитку економічних зв'язків, міжнародного співробітництва у вирішенні комплексних проблем.
Вимоги сьогодення щодо подальшого розвитку виставкової бази, прагнення до європейського стандарту, як до норми, диктує проведення модернізації існуючих виставкових площ і створення нових. Тема набуває особливої актуальності при існуючому розвитку виставкової справи в крупних містах. Але більшість виставок проводяться в нашій країні у випадкових приміщеннях: в палацах спорту, у фойє кінотеатрів, клубів, адміністративних будівель. Приклади спеціальних виставкових будівель, які з'явилися останнім часом, одиничні.
Долі виставкових компаній і виставкових центрів тісно пов'язані. Процвітання виставкових комплексів напрямку залежить від того, чи зможуть їх власники забезпечити сучасний рівень менеджменту і сервісу.
Створюється парадокс: виставок багато, інтерес до них величезний, а виставки залишаються без необхідної кількості та якості спеціальних приміщень.
На сьогодні відсутність обґрунтованих рекомендацій щодо розміщення та розмірів територій, щодо розроблення генерального плану, щодо визначення складу та розмірів приміщень, принципів організації експозицій, примушують проектувальників інтуїтивно відшукувати рішення. Все це, як правило, призводить до прорахунків і помилок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВКОВИХ КОМПЛЕКСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок