Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ЗА ДОПОМОГОЮ МОДИФІКОВАНИХ МЕРЕЖ ПЕТРІ

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ЗА ДОПОМОГОЮ МОДИФІКОВАНИХ МЕРЕЖ ПЕТРІ

Назва:
ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ЗА ДОПОМОГОЮ МОДИФІКОВАНИХ МЕРЕЖ ПЕТРІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,84 KB
Завантажень:
378
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
„КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Супруненко Оксана Олександрівна
УДК 004.942:519.178:621.914.7
ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ
МОДЕЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ
ЗА ДОПОМОГОЮ МОДИФІКОВАНИХ МЕРЕЖ ПЕТРІ
Спеціальність 01.05.02 – Математичне моделювання
та обчислювальні методи
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького Міністерства освіти і науки України, на кафедрі кібернетики
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Кузьмук Валерій Валентинович,
Інститут моделюючих технологій
/м. Київ/, директор
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Широчін Валерій Павлович,
Національний технічний університет України „КПІ” /м. Київ/, професор кафедри обчислювальної техніки
кандидат технічних наук, доцент
Бабич Віталій Іванович,
Національний університет будівництва та архітектури /м. Київ/, доцент кафедри інформаційних технологій
Провідна установа | Інститут проблем моделювання в
енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України, відділ спеціалізованих засобів моделювання /м. Київ/ |
Захист відбудеться „ ____ ” ______________ 2005 р. о 14.30 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ „КПІ” (м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306).
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: пр. Перемоги, 37, м. Київ 03056, вченому секретарю НТУУ „КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий „ ____ ” ____________ 2005 р.
Вчений секретар М.М. Орлова
спеціалізованої ради,
кандидат технічних наук,
доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку виробництва характеризується підвищенням вимог до експлуатаційних параметрів технічних систем, збільшенням потужності машин і агрегатів, швидкою зміною номенклатури виробів в умовах жорсткої конкуренції між виробниками. В даних умовах постає важлива задача розробки та впровадження нових методів і засобів моделювання технічних систем з багатоваріантними розгалуженими структурами та паралельними процесами для підвищення ефективності прийняття технічних рішень.
В останні роки для моделювання технічних систем широко застосовуються моделюючі середовища, що використовують імітаційні моделі, елементи теорії автоматів та графові методи моделювання паралельних процесів. Це середовище daVinci, система Graphlet, система моделювання SPSim та інші. Вони дозволяють відобразити паралельне функціонування всіх підсистем технічної системи, ієрархічність структури. Найбільш ефективними для дослідження розглянутих у роботі технічних систем виявилися графові методи, які розроблялися науковцями київської школи Васильєвим В.В., Кузьмуком В.В. та новосибірської школи Касяновим В.Н., Євстигнєєвим В.А. Ці методи дозволяють наочно формувати моделі систем, ефективно проводити модифікацію їх структури та моделювати функціонування паралельно-послідовних процесів, а також автоматизувати аналіз графових моделей.
У роботі розглядаються проблеми моделювання спеціальних технічних систем з багатоваріантними розгалуженими структурами та паралельними процесами, які використовуються у машино- і приладобудівній, хімічній, харчовій та інших галузях промисловості для автоматизації виробничих процесів та ефективного управління ними з метою забезпечення заданої якості функціонування. Дані системи характеризуються ієрархічністю структури, наявністю задіяних і незадіяних у поточній роботі підсистем, що можуть функціонувати паралельно, стохастичністю характеристик елементів функціональних підсистем. Етап моделювання нових технічних систем вимагає побудови адекватних моделей та їх калібрування для прийняття якісних технічних рішень.
Існуючі інформаційні засоби моделювання не дозволяють відобразити вибірково конкретну множину задіяних у поточному функціонуванні гілок моделі технічної системи з паралелізмом, врахувати особливості їх функціонування та керування в залежності від поточного стану моделі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ЗА ДОПОМОГОЮ МОДИФІКОВАНИХ МЕРЕЖ ПЕТРІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок