Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,60 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ТИТАРЕНКО Олександр Михайлович
УДК 352.075.01
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ
МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
25.00.04 – місцеве самоврядування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській Академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
КАЛЮХ Юрій Іванович,
Українська Академія державного управління
при Президентові України, головний науковий співробітник управління координації наукових досліджень.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ДАНИЛИШИН Богдан Михайлович,
Рада по вивченню продуктивних сил НАН України,
заступник голови,
кандидат наук з державного управління
КИРПОТ Олег Іванович,
фірма “Інвест”, директор.
Провідна установа - Академія муніципального управління, м. Київ.
Захист відбудеться “19“ червня 2003 року о 16-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради в Українській Академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української Академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий “17“ травня 2003 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради В.К.Майборода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незважаючи на прийняті впродовж останніх років Укази Президента України і вжиті заходи, в нашій країні не відбулося кардинальних позитивних змін, які б істотно вплинули на прискорення розвитку підприємництва. У Посланні Президента Верховній Раді України в 2002 р. “Україна: поступ у ХХІ століття” соціальна переорієнтація економіки та розвиток малого підприємництва визначаються одним із стратегічних пріоритетів, основною метою проведення ринкових реформ.
Загальновідомо, що експерти і практики досягнутий рівень розвитку малого підприємництва в Україні оцінюють як недостатній для виконання завдань, поставлених перед цим сектором економіки. І досить суттєвим негативним чинником є те, що Україна відстає від розвинених країн за низкою найбільш важливих показників розвитку малого підприємництва.
У різний час були проведені різноманітні масштабні дослідження західноєвропейських, американських, російських і українських економістів, що розкривають ті чи інші аспекти цієї багатогранної проблеми . В умовах ще не розвинутої соціально-економічної системи проблемам, пов’язаним з малим підприємництвом дрібнотоварного господарства, приділяли увагу вчені М. Вебер, В. Зомбарт, Р. Кантильон, А. Маршал, К. Маркс, Й. Шумпетер, А. Сміт, Ж. Б. Сей, Ф. Хайєк та ін. Деякі аспекти цієї проблеми знайшли відображення в роботах українських вчених Б.П.Андресюка, В.Д.Бакуменка, П.Д.Біленчука, Г.М.Білоуса, І.П.Бутка, В.М.Вакуленка, З.С.Варналія, О.Д.Василика, З.В.Герасимчука, О.В.Головка, Б.М.Данилишина, Ю.І.Дворського, Я.А.Жаліла, О.С.Ігнатенка, Ю.І.Калюха, Ю.А.Клочка, В.М.Князева, В.І.Кравченка, Ю.П.Лебединського, В.К.Мамутова, В.Л.Мусняка, Н.Р.Нижник, Ю.І.Палкіна, О.А.Пушкіна, В.А.Ребкала, С.В.Сірого, В.А.Скуратівського, В.А.Соловйова, Д.М.Стеченка, В.П.Троня, С.А.Фареника, Т.В.Черняка, А.А.Чухна та ін. Регіональні аспекти формування державної регуляторної політики щодо малого підприємництва в Україні відображені в останніх дисертаційних роботах Т.В. Кондратюк та С.О. Білої, захищених за спеціальністю 25.00.05 - “галузеве управління” у червні 2002 року в Українській Академії державного управління при Президентові України.
Однак питання формування регуляторної політики органами місцевого самоврядування, де вперше реєструють підприємства та з якими постійно взаємодіють впродовж всієї діяльності малі під-приємства, взаємозв’язку і взаємозалежності малого підприємництва і орга-нів місцевого самоврядування ще не повною мірою досліджені та проана-лі-зо-ва-ні.
Таким чином, проблема оптимальної взаємодії державних органів з підприємцями на місцях, встановлення прозорості та взаємної довіри у відносинах між ними за допомогою об’єктивних економічних індикаторів, впровадження моніторингової системи, яка базуватиметься на сучасних досягненнях інформаційних аналітичних технологій, потребує як теоретичного обгрунтування, методичного забезпечення, так і практичного впровадження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 



Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок