Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,60 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ і НАУКИ УКРАЇНИ
Оберемок Іван Іванович
УДК 658.012:378
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Спеціальність 05.13.22 - Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ, 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління проектами і інформатики Черкаського державного технологічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
Тесля Юрій Миколайович,
Київський національний університет будівництва і архітектури
професор кафедри інформаційних технологій
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
Рач Валентин Анатолійович,
Східноукраїнський національний університет,
завідувача кафедрою управління проектами
та економічної статистики.
кандидат технічних наук, доцент
Морозов Віктор Володимирович,
Університет економіки та права “Крок”,
професор кафедри технології управління.
Провідна установа – | Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, кафедра менеджменту,
Міністерство освіти і науки України
Захист відбудеться 22.01. 2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.056.01 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 19.12.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Цюцюра С.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процес управління у вищих навчальних закладах характеризується цілою сукупністю властивостей: складністю та невизначеністю, багатокритерійністю рішень, динамічним характером процесів, суперечливістю та важко формалізованим характером функціонування елементів системи управління. У зв’язку з цим створення методів і засобів управління проектами вищих навчальних закладів потребує розвитку наукових основ і методологій управління проектами, системотехніки, інформатики, прикладної математики, дослідження операцій, системного аналізу, теорії прийняття рішень, штучного інтелекту.
Для забезпечення ефективного функціонування вищих навчальних закладів України в сучасних умовах необхідно реорганізувати їх систему управління. Така реорганізація, в першу чергу, пов’язана з необхідністю переходу на ринкові механізми при реалізації практично всіх освітніх проектів. Існує єдиний шлях задоволення цих вимог – використання сучасних методологій управління вищими навчальними закладами (методології управління проектами). Наявність невирішених проблем із застосування елементів знань методології управління проектами для управління вищими навчальними закладами, і нагальна проблема їх розв’язання зумовили актуальність наукових досліджень і розробок, яким присвячена дисертаційна робота.
Враховуючи ситуацію, яка склалася стосовно навчальних закладів в нашій країні, використання нових підходів для побудови систем управління є актуальним і таким що забезпечить вихід з кризової ситуації, що склалася в системі освіти України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках наукових досліджень теми “Наукові основи, моделі та інструментальні засоби зв’язку задач системного проектування складних технічних об’єктів (СТО), як системи з керованою структурою” за номером 121-00, державна реєстрація №0100U004424, та теми “Науково-методичні основи побудови матричних систем та технологій управління проектами підготовки спеціалістів в вищих закладах освіти” за номером 140-03, державна реєстрація №0103U008076.
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційної роботи полягає в розвитку науково-теоретичного і науково-практичного базису застосування методології управління проектами для вирішення задач управління вищими навчальними закладами на основі розробки і застосування методів і засобів структуризації і формування раціональної схеми виконання дій в проектах вищих навчальних закладів (ВНЗ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок