Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ РЕЖИМУ ГІРНИЧИХ РОБІТ В КАР’ЄРІ ПРИ ЗМІНЕННІ БОРТОВОГО ВМІСТУ ЗАЛІЗА В РУДІ

ВИЗНАЧЕННЯ РЕЖИМУ ГІРНИЧИХ РОБІТ В КАР’ЄРІ ПРИ ЗМІНЕННІ БОРТОВОГО ВМІСТУ ЗАЛІЗА В РУДІ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ РЕЖИМУ ГІРНИЧИХ РОБІТ В КАР’ЄРІ ПРИ ЗМІНЕННІ БОРТОВОГО ВМІСТУ ЗАЛІЗА В РУДІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,25 KB
Завантажень:
248
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ковальчук Тетяна Михайлівна
УДК 622.271.3
ВИЗНАЧЕННЯ РЕЖИМУ ГІРНИЧИХ РОБІТ В КАР’ЄРІ
ПРИ ЗМІНЕННІ БОРТОВОГО ВМІСТУ ЗАЛІЗА В РУДІ
Спеціальність: 05.15.03 – “Відкрита розробка родовищ
корисних копалин”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кривий Ріг – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Жуков Сергій Олександрович, Криворізький технічний університет, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Завсєгдашній Валентин Олександрович, Криворізький технічний університет, завідувач кафедри;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Хільченко Микола Васильович, Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету, доцент кафедри.
Провідна установа - Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, кафедра відкритих гірничих робіт, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “19” грудня 2003р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 09.052.02 при Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м.Кривий Ріг, вул.Пушкіна,37.
Автореферат розісланий “14” листопада 2003р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, професор Г.Т.Фаустов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан гірничовидобувних підприємств України характеризується цілим комплексом проблем, більша частина з яких виявила себе у останні 10-15 років. Обсяги видобутку сирої руди і виробництва залізовмісткої товарної продукції на комбінатах Кривбасу на теперішній час складають 33-93% від їх проектної продуктивності, причому якість залізорудного концентрата не завжди відповідає сучасним ринковим вимогам.
Практика експлуатації родовищ , що склалася, привела до того, що в першу чергу видобувалася руда з високим вмістом заліза за рахунок обсягів менш якісної. Тому, в недалекому майбутньому може статися ситуація, коли виконання виробничих програм гірничо-збагачувальних комбінатів за якістю товарної продукції буде неможливим. Не зважаючи на значні розвідані запаси залізних руд в Україні, постає питання перегляду існуючих кондицій з метою підвищення якості і конкурентноспроможності товарної продукції комбінатів зокрема і ефективності експлуатації родовищ відкритим способом в цілому. В разі перегляду кондицій шляхом змінення величини бортового вмісту заліза в руді, виникає цілий ряд науково-практичних задач, вирішення яких пов’язане із зміною режиму гірничих робіт і параметрів системи розробки, а також границь діючих кар’єрів.
З огляду на значну заборгованість кар’єрів з розкриву і гірничо-геологічні умови розробки, що склалися, встановлення найбільш ефективного режиму гірничих робіт при зміненні бортового вмісту заліза в руді, може скорегувати й саме значення бортового вмісту. На відміну від накопиченого досвіду проектування та експлуатації кар’єрів в умовах приросту запасів, питання режиму гірничих робіт і змінення границь діючих кар’єрів внаслідок можливого збільшення бортового і тим самим середнього вмісту заліза в руді, вимагають додаткового вивчення.
Відомо, що за рахунок збільшення заліза магнітного в руді, що поступає на дробарно-збагачувальний переділ, підвищити вміст заліза в концентраті при існуючих технологіях її переробки, можливо лише в невеликих межах. Проте й цього буває досить, щоб значно збільшити прибуток від реалізації залізовмісткої товарної продукції і підвищити її конкурентноспроможність.
В зв’язку з вищевикладеним, дослідження, що спрямовані на визначення закономірностей змінення режиму гірничих робіт при зміненні величини бортового вмісту заліза в руді є актуальними і дозволяють підвищити ефективність відкритої розробки родовищ в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ РЕЖИМУ ГІРНИЧИХ РОБІТ В КАР’ЄРІ ПРИ ЗМІНЕННІ БОРТОВОГО ВМІСТУ ЗАЛІЗА В РУДІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок