Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОЇ РОЗРОБКИ ТА РЕІНЖИНІРИНГУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОЇ РОЗРОБКИ ТА РЕІНЖИНІРИНГУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

Назва:
МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОЇ РОЗРОБКИ ТА РЕІНЖИНІРИНГУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,56 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
”ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Ткачук Микола В’ячеславович
 
УДК 681.5: 658.512
МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
АДАПТИВНОЇ РОЗРОБКИ ТА РЕІНЖИНІРИНГУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.13.06 – Автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: | доктор технічних наук, професор Годлевський Михайло Дмитрович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут“, завідувач кафедри автоматизованих систем управління
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Пасічник Володимир Володимирович,
Національний університету “Львівська політехніка”, завідувач кафедри інформаційних систем і мереж;
доктор технічних наук, професор Левикін Віктор Макарович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем;
доктор технічних наук, професор Федорович Олег Євгенович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри інформаційно-управляючих систем.
Провідна установа: | Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ.
Захист відбудеться 11 травня 2006 року о 1430 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” МОН України за адресою: вул. Фрунзе 21, Харків-2, 61002.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” МОН України за адресою: вул. Фрунзе 21, Харків-2, 61002.
Автореферат розісланий ”7” квітня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.П. Гамаюн


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах стрімкого зростання об’ємів інформаційних ресурсів, що мають бути накопичені, оброблені та проаналізовані для прийняття рішень щодо управління складними системами та технологічними процесами (ТП) в різних галузях промисловості, економіки та соціальної сфери, великого значення набувають надійність та ефективність функціонування інформаційно-управляючих систем (ІУС), які забезпечують вирішення цих завдань у складі відповідних автоматизованих систем управління (АСУ). Такі ІУС представляють собою складні, тобто топологічно-розподілені та функціонально-багаторівневі апаратно-програмні комплекси, які створюються з залученням значних матеріально-фінансових ресурсів і з розрахунком на довгостроковий період експлуатації (як правило, протягом 10-15 років).
Саме питання зростання ефективності процесів створення та розвитку таких ІУС, розробка моделей та інформаційних технологій (ІТ), проектування програмних архітектур та ресурсів даних, що входять до їх складу, були й залишаються одними з найбільш складних та актуальних науково-прикладних проблем в сучасній інформатиці. Їх вирішенню присвячені дослідження таких відомих вітчизняних і закордонних вчених як І.В. Сергіенка, М.З. Згуровського, О.А. Павлова, О.В. Палагіна, Н.Д. Панкратової, О.Л Перевозчикової, В.М. Левикіна, І.Б. Сіроджи, О.Є. Федоровича, Г. Майера (H. Mayr), Б. Тальхайма (B. Tallheim), В. Хессе (W. Hesse) та інших.
Ці проблеми представляють собою цілий комплекс напрямків наукових досліджень, які вивчають питання розробки математичного, алгоритмічного, інформаційного та програмного забезпечення для вирішення задач проектування та реалізації складних ІУС. В самому загальному випадку процес розробки таких систем може бути розглянутий в багатовимірному просторі таких векторних критеріїв як структурні (функціональні, технологічні і тому подібні) системні характеристики (системні вимоги), які повинні бути досягнуті (виконані) в процесі розробки відповідної ІУС, ресурси, що є наявними для реалізації цього проекту (матеріально-технічні, фінансові та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ АДАПТИВНОЇ РОЗРОБКИ ТА РЕІНЖИНІРИНГУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок