Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ АЕРОДИНАМІЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ВІНЦІВ ТУРБОМАШИН

АНАЛІЗ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ АЕРОДИНАМІЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ВІНЦІВ ТУРБОМАШИН

Назва:
АНАЛІЗ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ АЕРОДИНАМІЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ВІНЦІВ ТУРБОМАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,02 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського“
Харківський авіаційний інститут”
Більчук 47-77-50 д 40-28-97 р.
Константінов Володимир Володимирович
УДК 519.876:681.322
АНАЛІЗ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ АЕРОДИНАМІЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ВІНЦІВ ТУРБОМАШИН
01.05.04 - Системний аналіз і теорія оптимальних рішень
Автореферат дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент Угрюмов Михайло Леонідович, кафедра інформатики, факультет “Системи управління літальних апаратів” Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор Петров Едуард Георгієвич, завідувач кафедри системотехніки, декан факультету комп'ютерних наук, Харківський державний технічний університет радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України;
- кандидат технічних наук, доцент Подоляка Оксана Олександрівна, кафедра інформатики, Харківський державний автомобільно-дорожний технічний університет Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа - Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “29” березня 2001 р. о 14 год. 00 хв.
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України за адресою: 61070, м. Харків-70, вул. Чкалова, 17, ауд.234.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Автореферат розісланий “22” лютого 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор _______________Соколов Ю.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна є державою з розвиненою авіаційною промисловістю. Необхідність створення конкурентноздатних на світових ринках конструкцій і удосконалення існуючих авіаційних двигунів і енергетичних установок висуває нові вимоги до металоємкості, економічності і надійності їхніх основних елементів - вінців турбомашин. Скорочення кількості ступенів при зберіганні проектних термодинамічних параметрів турбомашин можливе за рахунок підвищення аеродинамічних навантажень на вінці. Створення високонавантажених вінців турбомашин із низьким рівнем втрат у широкому діапазоні умов їхньої роботи можливе з використання засобів управління відривом течії.
Авіаційний двигун, енергетичну установку, турбомашину, її лопатковий вінець можна вважати складною технічною системою (СТС), оскільки вони являють собою організовану множину структурних елементів: лопаток, корпусних деталей, течії робочого тіла, систем управління відривом течії і т. ін. - взаємозалежних між собою для виконання визначених функцій. Тому для їхнього створення стає очевидною необхідність використання системного аналізу як теорії і практики поліпшення шляхом втручання у складні міждисциплінарні проблемні ситуації, які виникають при аналізі складних взаємозалежних процесів різної природи на множині конфліктуючих критеріїв і цілей, включаючи в себе розробку і використання методів оптимізації і прийняття системних рішень. Таким чином, науковою проблемою з цілим комплексом задач, що вимагають рішення, у розглянутій області науки і техніки є розробка системотехнічних основ аеродинамічного удосконалення високонавантажених вінців турбомашин.
Розгляду задач системного аналізу і теорії оптимальних рішень, у тому числі - аналізу та оптимізації фізичних процесів для аеродинамічного удосконалення турбомашин приділяється велика увага як вченими на Україні, так і за її межами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: АНАЛІЗ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ АЕРОДИНАМІЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ВІНЦІВ ТУРБОМАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок