Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ В ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ НА СТАДІЇ ПЕРЕМІШУВАННЯ

ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ В ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ НА СТАДІЇ ПЕРЕМІШУВАННЯ

Назва:
ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ В ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ НА СТАДІЇ ПЕРЕМІШУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,10 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 666.972.03.5(088.8)
ШАМРІНА Галина Вікторівна
ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ
В ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ НА СТАДІЇ ПЕРЕМІШУВАННЯ
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Наукові керівники: доктор технічних наук, професор кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг
Матвієнко Василь Андрійович , Донбаська державна академія будівництва і архітектури; кандидат технічних наук, доцент кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Зайченко Микола Михайлович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Вировий Валерій Миколайович, завідувач кафедри виробництва будівельних конструкцій Одеської державної академії будівництва і архітектури;
доктор хімічних наук, професор Плугін Аркадій Миколайович, завідувач кафедри будівельних матеріалів, конструкцій і споруд Харківської державної академії залізничного транспорту.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України кафедра будівельних матеріалів та виробів, м. Харків.
Захист відбудеться “ 27 ” квітня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д12.085.01 Донбаської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка-23, вул. Державіна, 2, І навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури: м. Макіївка-23, вул. Державіна, 2, І навчальний корпус.
Автореферат розіслано “ 24 ” березня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент А.М. Югов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз практики сучасного будівництва свідчить про те, що бетон і залізобетон зберігають за собою пріоритетне місце у загальній структурі виробництва будівельної продукції і мають низку переваг у порівнянні з іншими конструкційними матеріалами. В той же час прогрес будівельної галузі в Україні в сучасних умовах неможливий без широкого впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій виробництва бетонних і залізобетонних виробів і конструкцій. У зв’язку з цим важливе значення має розробка малоенергоємних способів активації бетонних сумішей, що спрямовані на прискорення процесів гідратації в’яжучого, оптимізацію режимів тверднення, підвищення фізико-механічних та експлуатаційних властивостей бетону. Одним із ефективних способів активації тверднення бетону є застосування електрофізичних дій на бетонну суміш та її окремі компоненти. Дослідженнями в області високовольтної обробки бетонних сумішей в постійному електричному полі встановлено, що за рахунок уведення в електричне коло високоомної ізоляції інтенсифікація процесу тверднення бетону відбувається при незначних витратах електроенергії. При цьому найбільш висока ефективність активації досягається при електрообробці бетонних сумішей в нестаціонарних режимах: в процесі віброущільнення; імпульсної електроактивації розрядами малої потужності. Разом з тим вплив високовольтного змінного електричного поля на бетонну суміш в процесі перемішування, коли суміш зазнає найбільш сильного механічного впливу, не досліджено. Активація в електричному полі на етапі утворювання первинних контактів в’яжучого з водою замішування може істотно змінити “стартові умови” гідратації цементу і формування мікроструктури бетону, а саме: інтенсифікувати процеси масообміну, прискорити зароджування центрів кристалізації, підвищити ступінь гідратації в’яжучого. Це дозволить при незначних витратах енергії на електрообробку підвищити фізико-механічні та експлуатаційні властивості бетону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ В ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ НА СТАДІЇ ПЕРЕМІШУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок