Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,72 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Яременко Надія Олександрівна
УДК 624.012.45.044
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському національному морському університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Гришин Володимир Олександрович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри теоретичної та прикладної механіки.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Клованич Сергій Федорович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри інженерних конструкцій та водних досліджень
- кандидат технічних наук, доцент Богза Володимир Григорович, Миколаївський державний аграрний університет, директор науково – дослідного інституту нових агропромислових об’єктів і учбово - інформаційних технологій
Захист дисертації відбудеться «10» червня 2008 року о «___» годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 в Одеській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, ОДАБА, ауд. 360.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, ОДАБА.
Автореферат розісланий «___» травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Карпюк


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Залізобетонні системи перехресних балок, що працюють на вигин з площини, тобто балочні ростверки, широко застосовуються в промисловому, цивільному і гідротехнічному будівництві, мостобудуванні. Це плоскі ребристі, кесонні і безбалочні перекриття, прольотні будови автодорожніх мостів.
Відповідальний характер і висока вартість подібних споруд обумовлює важливість забезпечення високого рівня їх надійності та економічності. Враховуючи можливе збільшення навантажень, що діють на перекриття, виникнення дефектів і пошкоджень елементів конструкцій в результаті тривалої експлуатації, адекватна оцінка деформативності і несучої здатності актуальна.
Одним з актуальних напрямів в рішенні цієї задачі, є розвиток і реалізація на ЕОМ методик і алгоритмів розрахунку напружено-деформованого стану і несучої здатності залізобетонних ростверків, що достатньо повно враховують просторовий характер їх роботи, пошкодження елементів і нелінійність деформування матеріалів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках держбюджетної тематики кафедри теоретичної і прикладної механіки ОНМУ №0196U014103 «Розробка нелінійних моделей і визначення основних рівнянь для гідротехнічних конструкцій і взаємодіючих з ними основ при складному навантаженні з урахуванням упругов`язких властивостей матеріалу».
Мета і завдання досліджень. Розробка нових просторових моделей залізобетонних ростверків для визначення їх напружено-деформованого стану і несучої здатності з урахуванням фізично нелінійної роботи матеріалу при дії статичного навантаження.
Поставлені наступні завдання досліджень:
- визначення основних рівнянь та розрахункових моделей систем перехресних балок на базі методу переміщень;
- побудова алгоритму рішення отриманих нелінійних рівнянь на ЕОМ, що включає визначення жорсткості, тріщиностійкості і міцності балок;
- реалізація алгоритму у вигляді програмного комплексу і на основі отриманих результатів аналіз:
а) напружено-деформованого стану і несучої здатності кесонних і безбалочних залізобетонних перекриттів;
б) деформативності і несучої здатності розрізних і нерозрізних прольотних будов автодорожніх мостів, зокрема після підсилення;
- аналіз впливу коливань температури середовища на стійкість балок прольотних будов.
Об'єкт досліджень: залізобетонні плоскі, ребристі, кесонні і безбалочні перекриття, прольотні будови автодорожніх мостів.
Предмет досліджень: напружено-деформований стан і несуча здатність систем перехресних балок, перерозподіл зусиль, викликаний нелінійністю деформування їх матеріалів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок