Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ

Загрузка...

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ / сторінка 4

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,72 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

При формуванні загальної системи рівнянь для однопролітної перехресної системи враховане шарнірне опирання поздовжніх і поперечних балок. Для розрахунку нерозрізних перекриттів і пролітних будов спочатку формується глобальна матриця жорсткості для однопролітної системи сумарної довжини. Потім по тих вузлах поперечних балок, де розташовані проміжні опори, переміщення вузлів прирівнюються до нуля. Це досягається шляхом перетворення загальної системи рівнянь (11) по методиці, прийнятій в методі скінчених елементів.
Таким чином побудований алгоритм розрахунку перехресних балочних ростверків (системи перехресних балок) по методу переміщень. Виконаний приклад розрахунку перехресної системи, що складається з 12-и балок. Алгоритм придатний і для розрахунку систем, що складаються з довільної кількості балок; послідовне рішення задачі дозволяє в три рази понизити порядок загальної системи алгебраїчних рівнянь, зберігши при цьому точність рішення.
У випадку, якщо жорсткість при крученні складає 0,25 від жорсткості при згині, то крутні моменти, на порядок менші, ніж згинальні моменти. При цьому прогини, згинальні моменти, і поперечні сили зменшуються приблизно на 10% в порівнянні з випадком, коли кручення не враховувалося. Перевірка рівноваги вузлів і всієї системи виконується. Це підтверджує достовірність запропонованої методики формування розв`язних рівнянь.
На основі рекомендацій діючих норм запропонований алгоритм визначення жорсткості, тріщиностійкості і міцності нормальних перетинів залізобетонних балок, а також діаграми згинальний момент-кривизна; розроблений програмний комплекс RUSZT-KESSON, що чисельно реалізує завдання розрахунку залізобетонних ростверків на основі просторової розрахункової схеми з урахуванням фізичної нелінійності.
Третій розділ присвячений аналізу напружено-деформованого стану кесонних і безбалочних перекриттів з урахуванням нелінійності. Аналіз виконаний за допомогою програми, що дозволяє розраховувати перехресні системи. Жорсткість перетину перекриття на ділянках без тріщин визначається по формулі
(13)
де -жорсткість приведеного суцільного перетину елементу =0,85 – коефіцієнт, що враховує вплив непружних деформацій бетону при короткочасному навантаженні, - характеристика повзучості бетону. Жорсткість перетинів перекриття на ділянках з тріщинами визначається згідно додатку 13 будівельних норм БНіП 2.05.03-84 по формулі
(14)
Для перекриттів і автодорожніх мостів . Ab- площа поперечного перетину балки. Для короткочасного навантаження характеристика лінійної повзучості бетону , - коефіцієнт армування перетину, – відношення модулів пружності арматурної сталі і бетону.
У НУ «Львівська політехніка», Б.Г.Гнідцем, розроблені і впроваджені в практику будівництва системи перехресних балок у вигляді збірнио-монолітних кесонних перекриттів (ЗМКП) з тонкостінних коробчатих елементів, між ребрами яких встановлюється звичайна або попередньо напружена арматура. При розрахунку ЗМКП розглядається як система перехресних балок таврового перетину, що чинять опір згину.
Приведемо результати розрахунку дослідної конструкції ЗМКП з квадратними кесонами 2х2 м перекриття торгового залу розмірами 12х18 м в м. Львові. Перекриття оперто по контуру на несучі стіни. Балки меншого прольоту =12м – збірні, попередньо напружені, прямокутного перетину 300х300 мм. Бетон класу В25. Арматура 2d28 мм із сталі класу А-IIIв. Величина попередньої напруги 350МПа. Арматура монолітних балок більшого прольоту =18 м – 2d25 мм із сталі класу А-IIIв. Бетон замонолічивання – класу В20. Повна висота перетину кесона – 500 мм. Товщина плити кесона – 40 мм.
Розрахункові эпюри прогинів перехресної системи при короткочасному (характеристика повзучості бетону 0) і тривалому (1,4) рівномірно - розподіленому навантаженні приведені на рис.2.
За даними розрахунку тріщини в перекритті не виникали. Збіжність обчислювального процесу досягалася за 2 ітерації. Прогини якісно відповідають експериментальним даним. При тривалій дії навантаження прогини, зберігаючи форму поверхні, збільшуються приблизно в два рази.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТА НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОЧНИХ РОСТВЕРКІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок