Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обгрунтвання та реалізація методів і пристроїв електромагнітної технології для передпосівної обробки насіння на вкрай високих частотах

Обгрунтвання та реалізація методів і пристроїв електромагнітної технології для передпосівної обробки насіння на вкрай високих частотах

Назва:
Обгрунтвання та реалізація методів і пристроїв електромагнітної технології для передпосівної обробки насіння на вкрай високих частотах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,58 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
Піротті Олексій Євгенович
УДК 621.928.13
Обгрунтвання та реалізація методів і пристроїв електромагнітної технології для передпосівної обробки насіння на вкрай високих частотах
05.09.16 – Електротехнології та електрообладнання в агропромисловому комплексі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Черенков Олександр Данилович,
Харківський національний технічний університет
сільського господарства імені Петра Василенка,
професор кафедри загальної електротехніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Скрипник Микола Микитович,
Українська академія зовнішної торгівлі,
професор кафедриміжнародної економіки;
кандидат технічних наук, доцент
Лоєнко Василь Васильович,
Полтавська державна аграрна академія,
доцент кафедри "Ремонт машин та технології конструкційних матеріалів".
Провідна установа: Таврійська державна агротехнічна академія Міністерсва аграрної політики України
кафедра сільськогосподарського машинобудування,
м. Мелітополь.
Захист відбудеться 08.06.2006 р. о 14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий 03.05.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01
докт. техн. наук, професор О.Д. Черенков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розробка низькоенергетичної електротехнології для передпосівної обробки насіння зернових культур електромагнітним випромінюванням (ЕМВ) вкрай високих частот (КВЧ) дозволить підвищити їхню врожайність, якісні характеристики й на цій основі стабілізувати економіку України.
З огляду на те, що з 1992 року в сільськогосподарському виробництві в 4,5 рази зменшилося застосування мінеральних добрив, в 1,5 - 2 рази способів захисту рослин, у результаті чого середня врожайність по Україні знизилася на 20 %, головним напрямком по подальшому збільшенню виробництва зерна є розробка нових технологій на основі застосування електромагнітних випромінювань.
Головним достоїнством електротехнології з обробки насіння низькоенергетичним випромінюванням полягає в можливості поліпшення їхнього росту й розвитку за рахунок мобілізації внутрішніх резервів самого насіння без хімічної обробки або методів генної інженерії.
Слід зазначити, що стимуляція життєдіяльності насіння й рослин низькоенергетичним електромагнітним полем (ЕМП) носить інформаційний характер і залежить від частотних і модуляційно-часових параметрів цього випромінювання.
Визначення біотропних параметрів ЕМП, що стимулюють насіння, вимагає проведення теоретичних й експериментальних досліджень як по взаємодії зовнішніх ЕМП із насінням зернових культур, так і по розробці джерел КВЧ випромінювань із низькою нестабільністю частоти.
Актуальність теми. Економічна стабільність і незалежність України пов'язана з розширенням виробництва зерна високої якості, що дозволить створити значний експортний потенціал сільськогосподарської продукції на суму 2 - 3 млрд. доларів США. У зв'язку із цим підвищення врожайності зернових культур, у тому числі й культур фуражного зерна, варто розглядати як стратегічний напрямок сільськогосподарського виробництва України, спираючись на який, можна вивести всю економіку із кризи.
Зараз кількість фуражного зерна не задовольняє потреби тваринництва, обмежує збільшення виробництва м'яса, молока й іншої продукції. У цьому зв'язку важливою проблемою для сільськогосподарського виробництва є підвищення якості й урожайності кукурудзи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Обгрунтвання та реалізація методів і пристроїв електромагнітної технології для передпосівної обробки насіння на вкрай високих частотах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок