Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І ЗАСОБИ ФОРМУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПСЕВДОВИПАДКОВИХ КЕРОВАНИХ ДВІЙКОВИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ

МЕТОДИ І ЗАСОБИ ФОРМУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПСЕВДОВИПАДКОВИХ КЕРОВАНИХ ДВІЙКОВИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ

Назва:
МЕТОДИ І ЗАСОБИ ФОРМУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПСЕВДОВИПАДКОВИХ КЕРОВАНИХ ДВІЙКОВИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,77 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНІЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Фаллагі Алі
(Іран)
УДК 681.324
МЕТОДИ І ЗАСОБИ ФОРМУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПСЕВДОВИПАДКОВИХ КЕРОВАНИХ ДВІЙКОВИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ
Спеціальність - 05.13.05 – Елементи та пристрої обчис-
лювальної техніки та систем
керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ “КПІ”) на кафедрі спеціалізованих комп’ютерних систем.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Романкевич Олексій Михайлович,
НТУУ “КПІ”, професор кафедри СКС
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дрозд Олександр Валентинович,
Одеський національний політехнічний
університет, професор кафедри комп’ютер-
них інтелектуальних систем та мереж
кандидат технічних наук
Селігей Олександр Минович,
Кременчуцький державний політехнічний університет, доцент кафедри комп’ютерних та інформаційних систем
Захист відбудеться “ 15 ” жовтня 2007 р. о 16:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 у НТУУ “КПІ” (м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306)
Відзиви на автореферат в двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, вченому секретарю НТУУ “КПІ”
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий “ 12 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Орлова М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Псевдовипадкове тестування цифрових схем є одним з перспективних напрямків в галузі технічної діагностики. Основним аргументом на користь його широкого застосування є спрощення всієї процедури тестування, що пов'язано з відсутністю найбільш трудомісткого етапу - синтезу тесту для заданого класу несправностей. Додатковий стимул використання псевдовипадкового тестування дістало останнім часом у зв'язку з успішним розвитком методів синтезу тестопридатних схем, що враховують особливості такого методу іспитів.
Основою комплексу апаратних засобів, необхідних для організації псевдовипадкового тестування, є пристрої, що формують псевдовипадкові послідовності іспитових сигналів - генератори псевдовипадкових послідовностей. Структурні і функціональні особливості генераторів іспитових послідовностей у великому ступені впливають на такі найважливіші характеристики системи діагностування, як продуктивність, ефективність, вірогідність і повнота контролю, ступінь автоматизації, динаміка іспитів, габарити апаратури і т.ін. Як показує аналіз, вимоги, що пред'являються до генераторів псевдовипадкових іспитових сигналів, ускладнюються в зв'язку з необхідністю реалізації заданого комплексу функціональних можливостей.
Як показує аналіз, існуючі способи і відповідні засоби генерації тестових послідовностей часто залишають дослідженими в недостатньому ступені такі цікаві і перспективні можливості, як, наприклад, генерація іспитових псевдовипадкових послідовностей з керуванням по декільком параметрам. Дійсно, практично всі існуючі підходи до побудови апаратних засобів генерації послідовностей псевдовипадкових наборів супроводжуються або фіксованою (наприклад, на рівні 1/2) або змінюваною лише в процесі налагоджування імовірністю елементів двійкових послідовностей на виходах генератора, причому вихідні двійкові сигнали з заданою імовірністю формуються, за звичай, на повній множині виходів багатоканальних структур таких генераторів. У випадку ж необхідності одержання, наприклад, різних імовірностей сигналів по різних каналах, то традиційно даний режим технічно реалізується шляхом використання множини незалежно налагоджуваних і керованих одноканальних схем генерації. Крім того, необхідно відзначити відсутність комплексного підходу, що враховує специфіку й особливості методів псевдовипадкового тестування при організації складних систем діагностування цифрових об'єктів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ І ЗАСОБИ ФОРМУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПСЕВДОВИПАДКОВИХ КЕРОВАНИХ ДВІЙКОВИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок