Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи синтезу та спосіб обчислення булевих функцій спеціального класу для засобів захисту інформації

Методи синтезу та спосіб обчислення булевих функцій спеціального класу для засобів захисту інформації

Назва:
Методи синтезу та спосіб обчислення булевих функцій спеціального класу для засобів захисту інформації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,40 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національна академія наук України
Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова
Абу Усбах Олексій Нідалійович
УДК 004.056
Методи синтезу та спосіб обчислення булевих функцій спеціального класу для засобів захисту інформації
Спеціальність 05.13.21 – „Системи захисту інформації”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор
Самофалов Костянтин Григорович,
НТУУ ”КПІ”, радник ректора
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Мохор Володимир Володимирович,
Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім.Г.Є. Пухова НАН України, зав.відділом
кандидат технічних наук, доцент,
Гузій Микола Миколайович,
Національний авіаційний університет, доцент
Провідна установа – Інститут проблем реєстрації інформації
НАН України, відділ цифрових моделюючих систем
Захист відбудеться “ 10” червня 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01 Інституту проблем моделювання в енергетиці ім.Г.Є.Пухова НАН України за адресою: 03164, м.Київ, вул. Генерала Наумова, 15.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім.Г.Є.Пухова НАН України за адресою: 03164, м.Київ, вул. Генерала Наумова, 15.
Автореферат розісланий “ 04 ” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01
кандидат технічних наук Семагіна Е.П.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Динамічний розвиток комп’ютерних систем і мереж, поглиблення інформаційної інтеграції та розширення використання інформаційних технологій у різних сферах діяльності людини зумовлює підвищення важливості задачі захисту інформації в комп’ютерних системах і мережах.
Існуючі алгоритмічні засоби захисту інформації є достатньо ефективними для використання у більшості галузей. Однак, стала тенденція росту швидкості та об’єму передачі інформації в комп’ютерних системах і мережах ставить більш жорсткі вимоги до витрат обчислювальних ресурсів на допоміжну обробку інформації, у тому числі і для її захисту. Це призводить до необхідності пошуку шляхів підвищення ефективності існуючих засобів захисту інформації і розробки нових. Найбільшу поширеність при обробці великих об’ємів даних набули блокові засоби захисту інформації. Основою таких засобів є булеві функціональні перетворення, що базуються на функціях спеціальних класів. Одним з найбільш перспективних шляхів підвищення ефективності таких засобів є використання булевих функціональних перетворень великої розрядності. Тому актуальними є дослідження, спрямовані на створення нових методів синтезу булевих функціональних перетворень для засобів захисту інформації, розробку організації їх обчислення програмними та апаратними засобами.
Дисертаційна робота присвячена питанням підвищення ефективності засобів захисту інформації шляхом теоретичного і практичного розвитку методів синтезу булевих функціональних перетворень, що базуються на функціях спеціального класу, а також способів організації їх обчислення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження проводилось в рамках держбюджетної теми “Розробка цифрових систем обробки даних з високошвидкісними комутаторами” (номер держреєстрації 0102U000222).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є дослідження нового класу булевих функцій для підвищення ефективності засобів захисту інформації.
Об’єктом досліджень є спеціальні класи булевих функції стосовно їх використання в засобах захисту інформації.
Предметом дослідження є методи синтезу та спосіб організації процесів обчислення булевих функціональних перетворень відносно їх використання в засобах захисту інформації.
Основні задачі дослідження у відповідності до поставленої мети полягають у наступному:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Методи синтезу та спосіб обчислення булевих функцій спеціального класу для засобів захисту інформації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок