Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НАФТОВИХ ДОРОЖНІХ БІТУМІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НАФТОВИХ ДОРОЖНІХ БІТУМІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НАФТОВИХ ДОРОЖНІХ БІТУМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,95 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАїНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
УДК 625.7.06:691.16
ДЕУДЖА ХАРІ ШАРАН
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ
МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НАФТОВИХ
ДОРОЖНІХ БІТУМІВ
Спеціальність 05.23.05 - Будівєльні матеріали та вироби
А в т о р е ф е р а т
диссертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківськіму державному автомобільно-дорожньому технічному університеті, м. Харків.
Науковий керівник- доктор технічних наук, професор, заслужений
діяч науки і техніки України, Золотарьов
Віктор Олександрович
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор Братчун
Валерій Іванович,Донбаська державна академія
будівництва та архітектури, завідувач кафедри
«Будівельні матеріали та виробництво
будівельних конструкцій»
- доктор хімічних наук, професор Плугін Аркадій
Миколайович, Харківська державна академія
залізничного транспорту, завідувач кафедри
«Будівельних матеріалів, конструкції та споруд»
Провідна установа: Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури, м. Харків
Захист відбудеться « 10 » червня 1999 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.059.01 при Харківському державному автомобільно-дорожньому техничному університеті за адресою: 310002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету.
Автореферат розіслано « 5 » травня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. В. Космін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Вдосканалення системи оцінки якості бітуму є запорукою заростання довговічності асфальтобетонних покриттів, що в свою чергу забечпечує підвищення спроможність дорожних одягів в цілому протистояти руйнуючій дії значних транспортніх навантажень як по величині осьових навантажень так і їх інтенсивності.
Актуальність теми. В усьому світі, в тому числі і в Україні, асфальтобетонні покриття є найбільш розповсюдженим типом дорожніх покриттів. У забезпеченні потрібних експлуатаційних властивостей асфальтобетону важливу роль відіграє бітум.
Механічні та реологічні властивості бітумів, що в основному визначають їх поведінку у дорожньому покритті, є критерієм їх якості. Методам та критеріям оцінки властивостей бітумів зараз приділяється велика увага.
Так, Американська стратегічна дорожньо-дослідницька програма (SHRP) дві тритини коштів, що виділено, використала для дослідження бітумів та бітумомінеральних сумішей. Міжнародна дорожня конференція "Схід-Захід" (Варшава - 1993р.), четвертий, п'ятий, шостий симпозіуми "Євробітум" (Мадрід-1989рр., Стокгольм-1993р., Страсбург-1996р.), симпозіум RILEM (Ліон-1997р.), та, нарешті, ХХ Всесвітній дорожній конгрес (Монреаль - 1995р.) велику увагу приділили працям, пов'язаним з дослідженнями властивостей бітуму.
Стандартні методи визначення механічних властивостей бітуму не завжди відповідають його реальній поведінці у покритті та іноді є умовними (наприклад, глибина занурення голки, розтяжність). Для максимально повного розкриття властивостей та розуміння поведінки бітуму необхідно використовувати реологічні методи дослідження, котрі, у свою чергу, дуже складні, трудомісткі та тривалі у виконанні. Звідси виникає необхідність пошуку нових простих та оперативних методів визначення механічних характеристик бітуму.
З урахуванням цього, реологічні характеристики бітумів різних марок та типів досліджені з використанням комплекту приладів, що дозволяють перекрити широкий діапазон температур та швидкостей деформування. На підставі результатів досліджень розроблені розрахунковий та експериментальний методи визначення реологічних характеристик бітуму. Наведено номограми для визначення температури крихкості та пенетрації бітумів.
Зв'зок роботи з науковими програмами, планами, темами. Работа виконувалась в відповідності з науковою програмою Міністерства освіти України «06. Нові речовини і матеріали».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НАФТОВИХ ДОРОЖНІХ БІТУМІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок