Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОДАТКОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

ПОДАТКОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Назва:
ПОДАТКОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,15 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
IНСТИТУТ ЕКОНОМIЧНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
 
ЄФИМЕНКО Тетяна Іванівна
УДК 338:336:221.2
 
 
ПОДАТКОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ
ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ
 
08.02.03 - організація управління, планування
і регулювання економікою
 
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
 
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України (НАДУ).
Науковий консультант | доктор економічних наук, доцент
Кваснюк Борис Євгенович,
Інститут економічного прогнозування НАН України, заступник директора з наукової роботи, завідувач відділу економічного зростання та структурних змін в економіці.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент НАНУ
Голіков Володимир Іванович,
Інститут економічного прогнозування НАН України, завідувач відділом інституціональних змін та розвитку форм господарювання;
доктор економічних наук, професор, академік УААН
Панасюк Броніслав Якович,
Київський національний економічний університет, професор кафедри макроекономіки та державного управління;
доктор економічних наук, професор
Чугаєв Анатолій Олексійович,
Академія державної податкової служби України,
завідуючий кафедрою аудиту і економічного аналізу.
Провідна установа | Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, кафедра економіки та менеджменту
(м. Харків).
Захист відбудеться 26 листопада 2003 року о 14 год. 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.239.01 Інституту економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011, м. Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економічного прогнозування НАН України, 01011, м. Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26.
Автореферат розісланий 24 жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левчук Н.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У суспільстві завжди існувала проблема ефективного використання обмежених виробничих ресурсів або такого управління ними, що дало б можливість досягти намічених цілей. Починаючи з раннього капіталізму в Європі існував централізований контроль над цінами, якістю товарів і послуг, зовнішньою торгівлею і процентними ставками. Історія розвитку багатьох країн свідчить, що діяльність суб'єктів економіки піддавалась регулюванню за допомогою різних засо-бів адміністративного, економічного та правового впливу. Застосу-вання тих чи інших регуляторів формує відповідну ситуацію в еконо-міці, а її передбачення на майбутнє стає основою державного регулювання.
Актуальність теми. Великого значення в умовах переходу економіки до стадії економічного зростання набуває податкове регулювання. Податки, виконуючи низку функцій, надають державі можливість сприяти створенню підприємствам і організаціям належних умов для нормальної господарської діяльності, переозброєння виробництва, підвищення якості продукції. Особливої вагомості ці процеси набувають на макроекономічному рівні, коли держава повинна створювати сприятливий інвестиційний клімат, вирішувати проблеми структурного і соціального реформування, забезпечувати умови для сталого економічного зростання. Тому дослідження теоретичних і практичних проблем податкового регулювання економічного розвитку України є актуальним.
Забезпечення сталого економічного зростання, як зазначено у "Посланні Президента до Верховної Ради України "Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2002 році" значною мірою пов'язане із здійсненням реформування податкової системи, яка у своїй основі є деструктивною, такою, що не відповідає принципам та заходам перехідної економіки, її системному оновленню і не реалізується, передусім, через відсутність її належної обгрунтованості.
Проблема реформування податкової системи розглянута у багатьох працях вітчизняних та зарубіжних вчених. Велике коло питань державного регулювання економіки, включаючи питання фінансового, грошово-кредитного і податкового регулювання, прогнозування і регулювання структури економіки, висвітлено у наукових працях О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: ПОДАТКОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок