Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

Назва:
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,56 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОЗЕРАН АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 657.1 : 664
О-46
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку у промисловості Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор кафедри обліку
промисловості, Єфіменко Василь Іванович,
Київський національний економічний університет,
декан обліково-економічного факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, академік НАН України,
Чумаченко Микола Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку в кредитних та бюджетних установах
кандидат економічних наук, доцент,
Шатковська Людмила Станіславівна,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа: Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Одеса
Захист відбудеться “ 25 ” квітня 2001 р. о 14:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.006.02. при Київському національному економічному університеті за адресою 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету, проспект Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “ 23 ” березня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор А.М. Поддєрьогін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відсутність релевантної інформації про діяльність українських підприємств, результати та напрямки їх розвитку є однією з суттєвих перешкод на шляху інтеграції України в світове співтовариство. Для скорішої адаптації в міжнародному розподілі праці ця інформація повинна відповідати загальноприйнятим “правилам гри”, що склалися на світовому ринку. Тому питання про необхідність реформування бухгалтерського обліку в Україні виникло відразу після переходу української економіки на ринкові важелі управління. І це закономірно, адже в усьому світі бухгалтерський облік та фінансова звітність, яка складається на його основі, є одним з найважливіших підстав для прийняття переважної більшості конкретних економічних рішень.
В умовах ринкових відносин результати роботи кожного підприємства у значній мірі залежать від системи управління, яка забезпечує економічну самостійність підприємства, його конкурентоспроможність та стійке фінансове становище на ринку. Вирішення проблеми ефективного розвитку та економічного зростання промислових підприємств неможливе без удосконалення, насамперед, системи управління витратами і собівартістю продукції. Тому перед управлінським персоналом постає важливе завдання – знайти та запровадити таку систему управління витратами, яка б відповідала принципам єдності підходів на різних рівнях управління, планування, обліку, калькулювання, оцінки та аналізу; можливості управління витратами на різних стадіях життєвого циклу виробів; органічного поєднання зниження витрат з досягненням високої якості готової продукції.
Інформація, необхідна для виконання поставлених завдань, міститься в системі управлінського (внутрішньогосподарського) обліку, який у нашій країні вважають одним із перспективних напрямків бухгалтерської практики.
Організація та розвиток управлінського обліку, а також проблеми обліку, аналізу та контролю витрат і калькулювання собівартості продукції знайшли висвітлення у працях українських вчених (Білухи М.Т., Бородкіна О.С., Бутинця Ф.Ф., Валуєва Б.І., Герасимовича А.М., Голова С.Ф., Гуцайлюка З.В., Єфіменка В.І., Кужельного М.В., Кузьмінського А.М., Ластовецького В.Є., Линника В.Г., Мниха Є.В., Пушкаря М.С, Сопка В.В., Чумаченка М.Г., Шкарабана С.І. та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок