Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВОДОГОСПОДАРСЬКЕ РАЙОНУВАННЯ І РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВОДОКОРИСТУВАННЯ (на прикладі Північного В'єтнаму)

ВОДОГОСПОДАРСЬКЕ РАЙОНУВАННЯ І РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВОДОКОРИСТУВАННЯ (на прикладі Північного В'єтнаму)

Назва:
ВОДОГОСПОДАРСЬКЕ РАЙОНУВАННЯ І РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВОДОКОРИСТУВАННЯ (на прикладі Північного В'єтнаму)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,58 KB
Завантажень:
130
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В. Н. КАРАЗІНА
Ха Хуєн Фонг
УДК 911.3 (597.7) : 911.63
ВОДОГОСПОДАРСЬКЕ РАЙОНУВАННЯ
І РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВОДОКОРИСТУВАННЯ
(на прикладі Північного В'єтнаму)
11.00.11. – конструктивна географія і раціональне використання природних
ресурсів
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата географічних наук
Харків - 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник - доктор географічних наук, професор
Голіков Артур Павлович,
Харківський національний університет ім.
В.Н. Каразіна, завідувач кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин
Офіційні опоненти: доктор географічних наук, професор
Гриценко Анатолій Володимирович,
Директор Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем, м. Харків
кандидат географічних наук
Степанян Світлана Володимирівна
Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, доцент кафедри географії
Провідна установа – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра гідрології і гідрохімії
Захист відбудеться 10.01.2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.04 у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна за адресою: 61077, Харків-77, площа Свободи, 4, ауд. 5-67.
З дисертацією можна ознайомитися у центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна за адресою: 61077, Харків-77, площа Свободи, 4, ЦНБ.
Автореферат розісланий 8.12.2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат географічних наук, доцент Жемеров О. О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний соціально-економічний стан В'єтнаму , швидка індустріалізація економіки та зміни її структури обумовлюють залучення у господарську діяльність все більш зростаючих об'ємів водних ресурсів. Водні ресурси дуже чутливо реагують на будь-які зміни у водокористуванні і водоспоживанні і тому швидко змінюють свої якісні та кількісні показники. Незважаючи на те, що у В'єтнамі водогосподарська проблема ще не набула гостроти, але швидкий розвиток економіки та зріст добробуту населення визначає у перспективі появу проблем у господарчому використанні водних ресурсів. Це ставить питання про раціональне і комплексне використання водноресурсного потенціалу країни та його охорони від виснаження та забруднення.
Вже зараз необхідна розробка й прийняття невідкладних заходів щодо наукового обґрунтування водокористування і впровадження сучасних програм територіальної організації водного господарства В'єтнаму. Цього, у свою чергу, можливо досягти на ґрунті спеціального водогосподарського районування.
Незважаючи на важливість та актуальність проблеми, теоретичні положення та методика дослідження водогосподарської ситуації, раціоналізації водокористування на базі водогосподарського районування в умовах В'єтнаму розроблені недостатньо. Окремі питання, пов'язанні з загальними положеннями територіальної організації водного господарства та використанням водних ресурсів, висвітлені в працях С. Л. Вендрова, Т. В. Гальцевої, А. П. Голікова, Л. М. Горєва, К. В. Довгополова, С. С. Левківського, В. І. Пелешенка, С. Л. Озиранського, Є. Ф. Федорової, В. К. Хільчевського та інш. Питання оцінки водно-ресурсного потенціалу розглядаються в працях В. П. Руденка, Я. О. Мариняка; водогосподарського районування – в працях А.П. Голікова, А. В. Гриценка, Л. Ц. Масловської, Л. С. Шульженка. Безпосередньо питаннями оцінки та використання водних ресурсів В'єтнаму присвячені роботи Данг Ван Фана, Нгуен Као Дама, Вуй Хуи Дапа, Нгуен Нгог Синя та деяких інших. Але в цілому на сьогоднішній день проблема ефективного використання водних ресурсів В'єтнаму залишається все ж таки не вирішеною. Цим і визначається актуальність дисертаційної роботи, що направлена на створення теоретичної і практичної бази раціонального і комплексного використання водноресурсного потенціалу країни, територіальної організації водного господарства та спеціального водогосподарського районування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВОДОГОСПОДАРСЬКЕ РАЙОНУВАННЯ І РАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВОДОКОРИСТУВАННЯ (на прикладі Північного В'єтнаму)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок