Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ експлуатаційної НАДІЙНОСТІ РОЗПОДІЛЬЧИХ МЕРЕЖ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ

ПІДВИЩЕННЯ експлуатаційної НАДІЙНОСТІ РОЗПОДІЛЬЧИХ МЕРЕЖ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ експлуатаційної НАДІЙНОСТІ РОЗПОДІЛЬЧИХ МЕРЕЖ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,62 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний гірничий університет
СКОСИРєВ Віктор Георгійович
УДК 621.316.9:621.616.13
 
ПІДВИЩЕННЯ експлуатаційної НАДІЙНОСТІ
РОЗПОДІЛЬЧИХ МЕРЕЖ ПІДПРИЄМСТВ
ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ
Спеціальність:
05.09.03 - "Електротехнічні комплекси та системи"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електричних машин Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник:
- доктор технічних наук, професор Шкрабець Федір Павлович,
Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки
України (м. Дніпропетровськ), завідувач кафедри електричних машин.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук Разумний Юрій Тимофійович, Національний
гірничий університет Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропе-
тровськ), професор кафедри систем електропостачання;
- кандидат технічних наук, с.н.с. Лікаренко Анатолій Григорович,
Криворізький факультет Національної металургійної академії України
Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри електромеханіч-
ного обладнання заводів.
Провідна установа:
- Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра гірничої електротехніки і автоматики.
Захист відбудеться "_24_" _квітня_ 2003 р. о _14-00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 по захисту дисертацій при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, 27, просп. К.Маркса, 19).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий "_20_" _березня_ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07,
д-р техн. наук В.Т. Заїка


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Видобуток копалин і їх переробка – галузь гірничої справи, що досягла нині високого технологічного рівня і здійснює істотний вплив на розвиток важкої індустрії й економіки країни в цілому. В Україні видобуток руд чорних і кольорових металів здійснюється переважно відкритим способом.
Подальший розвиток відкритих гірничих робіт, а також комплексу збагачення руд, пов'язаний з ростом енергооснащеності праці, і, як наслідок, з розвитком і ускладненням систем електропостачання, зростанням робочих напруг. У свою чергу ріст робочих напруг і збільшення кількісних показників розподільних мереж і устаткування приводять до росту інтенсивності й імовірності ушкоджень, до погіршення умов електробезпечності. За даними статистичних досліджень, найбільш розповсюдженими в розподільних мережах напругою 6 – 35 кВ є однофазні замикання на землю (до 60-70 % від усіх видів ушкоджень). Зазначені ушкодження, відповідно до діючих "Правил безпеки", повинні відключатися відповідними пристроями захисту в системах з пересувними електроустановками (кар'єрні мережі), що приводить до значних простоїв добувного і транспортного устаткування. У системах електропостачання зі стаціонарними електроустановками, до яких відносяться і підприємства збагачувального комплексу, негайного відключення однофазного замикання на землю не потрібно, що з одного боку дозволяє визначений час зберігати в роботі технологічне устаткування, а з іншого – за певних умов сприяє розвитку аварії і, як наслідок, також приводить до простоїв, пошкодження устаткування і зниженню рівня електробезпечності.
Тому розвиток теорії та розробка принципів і технічних засобів оперативного і безперервного контролю параметрів ізоляції електричної мережі і селективного захисту від несиметричних ушкоджень, які спрямовані на підвищення ефективності систем електропостачання, є актуальна науково-прикладна задача.
Значний внесок у вирішення питань забезпечення надійності й електробезпечності систем електропостачання гірничих підприємств внесли вчені Бунько В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ експлуатаційної НАДІЙНОСТІ РОЗПОДІЛЬЧИХ МЕРЕЖ ПІДПРИЄМСТВ ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок