Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оптимизація процедур вимірювання стану мережних елементів телекомунікаційних систем

Оптимизація процедур вимірювання стану мережних елементів телекомунікаційних систем

Назва:
Оптимизація процедур вимірювання стану мережних елементів телекомунікаційних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,23 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Холод Леонід Миколайович
УДК 621.396.6.08
Оптимизація процедур вимірювання стану
мережних елементів телекомунікаційних систем
05.12.02 Телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Телекомунікаційні системи” Харківського національного університету радіоелектроніки.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Коляденко Юлія Юріївна,
докторант кафедри “Телекомунікаційні системи”
Харківського національного університету
радіоелектроніки,
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Беркман Любов Наумівна,
завідувач кафедри „Телекомунікаційні системи”
Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (м. Київ),
кандидат технічних наук, доцент
Батаєв Олег Петрович,
доцент кафедри “Транспортний зв’язок ” Української державної академії залізничного транспорту (м. Харків).
Провідна установа: Одеська національна академія зв`язку ім. О.С.Попова,
кафедра автоматичного електрозв`язку Державного
комітету зв`язку та інформатизації України, м. Одеса.
Захист відбудеться “22” грудня 2004 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 при Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м.Харків, пр.Леніна 14, ауд. 13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166 м.Харків, пр.Леніна. 14.
Автореферат розісланий “15” листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Безрук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні телекомунікаційні системи, які будуються за технологіями PDH, SDH, ATM є складними організаційно-технічними системами, що містять підсистеми управління, підсистеми забезпечення якості, підсистеми сигналізації, синхронізації і т.д. Метрологічні підсистеми носять як самостійне значення і застосовуються, як правило, для забезпечення інформацією осіб, що приймають рішення (ОПР), так і часто вони відіграють підлеглу роль, являючи собою складову невід'ємну частину більш загальної підсистеми, наприклад підсистему управління в ТКС. Саме в задачах управління процедури вимірювання відіграють принципову роль. В даний час розроблено декілька глобальних проектів управління ТКС, серед яких: технологія TMN, технологія TINA та ін. Відомо, що для того, щоб системою можна було управляти, вона має бути доступною для спостереження. Для будь-якої технічної системи спостереження за станом цієї системи включає процедури одержання вибіркових статистик, обробку цих статистик та одержання відповідних ефективних, чи, принаймні, незміщених оптимальних оцінок випадкових величин, процесів чи полів, що вимірюються.
ОПР від метрологічної системи одержують необхідну інформацію для своєчасного ухвалення рішення про резервування, переходу в той чи інший режим, або виконання інших процедур на основі статистики, що одержується.
Повний цикл від часу спостереження до виконання прийнятого рішення має досить велику тривалість і, звичайно, складає від декількох хвилин до десятків хвилин, а іноді і декілька годин. Таке управління застосовується, як правило, при збоях, несправностях у ТКС і як наслідок – призводить до відповідних перерв і втрат надійності. Зважаючи на те, що вимоги по надійності дуже високі, то стає очевидним, що такі перерви і втрати зв'язку стають неприпустимими.
Актуальність теми визначає той факт, що метрологічна підсистема в рамках системи управління (СУ) досить інерційна, а сучасні СУ потребують великої швидкодії. Тому сучасні СУ не можуть бути цілком впроваджені. Оскільки на кожному з етапів виконання процедур вимірювання втрачається відповідний час, необхідно ці часові втрати мінімізувати. Дана робота присвячена актуальній на даний час задачі оптимізації процедур вимірювання і виконувалась згідно з науковими планами і темами.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Оптимизація процедур вимірювання стану мережних елементів телекомунікаційних систем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок