Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методика розрахунку плитних фундаментів змінної жорсткості на ґрунтовій основі, що має властивості повзучості

Методика розрахунку плитних фундаментів змінної жорсткості на ґрунтовій основі, що має властивості повзучості

Назва:
Методика розрахунку плитних фундаментів змінної жорсткості на ґрунтовій основі, що має властивості повзучості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,78 KB
Завантажень:
266
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Придніпровська державна академія
Будівництва та архітектури
Ільєв Ілля Маркович
УДК 624.15
Методика розрахунку плитних фундаментів
змінної жорсткості на ґрунтовій основі, що має властивості повзучості
05.23.02 – підвалини та фундаменти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Шаповал Володимир Григорович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
професор кафедри „Основи та фундаменти”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Лучковській Ілля Якович, Харківський технічний університет будівництва та архітектури завідувач кафедри „Основи, фундаменти та підземні споруди”;
кандидат технічних наук, доцент Дем’яненко Віктор Володимирович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри „Будівництво автомобільних доріг і геодезії”.
Провідна установа:
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій (НДІБК), відділ основ та фундаментів, Держбуд України, м. Київ.
Захист відбудеться „7” травня 2002 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ПДАБтаА за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий „20” березня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Плитні фундаменти змінної жорсткості знайшли широке застосування у сучастному будівництві в Україні. Це фундаменти під стінові конструкції, фундаменти гідротехнічних споруджень, фундаменти транспортних споруджень, фундаменти під турбоагрегати, фундаменти під технологічне обладнання прокатних станів, фундаменти висотних споруд і т.д. Проте в нормативній літературі вказівки по розрахунку таких фундаментів носять фрагментарний характер. При цьому також мало досліджена проблема впливу реологічних властивостей ґрунту на їх напружено-деформований стан.
Актуальність теми обумовлена наступним:–
напружено-деформований стан плитних фундаментів змінної жорсткості та плитних фундаментів постійної жорсткості відрізняються одне від одного, при цьому у довідковій литературі існують лише таблиці для розрахунку плитних фундаментів постійної жорсткості;–
в процессі повзучості відбувається бесперервне зменьшення модулю загальної деформації грунтової основи, в наслідок чого відбувається зміна показника гнучкості плити, а в наслідок чого, зміна розрахункової схеми системи „основа – фундамент”.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась за науково-дослідною тематикою кафедри „Основ і фундаментів” ПДАБтаА „Розробка ефективних будівельних конструкцій, розвиток теорії їхнього розрахунку, проектування і засобів виготовлення” і договірної НДР №315, що виконувалась згідно тематичного плану Міністерства освіти та науки України (№ держреєстрації 0101U ).
Мета і задачі дослідження. Мета досліджень – розробка методики розрахунку плитних фундаментів змінної жорсткості на ґрунтовій основі, що має властивості повзучості.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
експериментальне дослідження особливостей деформування плитних фундаментів, які знаходяться на ґрунтовій основі, що має властивості повзучості, при незмінному зовнішньому навантаженні у часі;–
розробити методи розрахунку напружено-деформорованого стану плитних фундаментів, у тому числі фундаментів змінної жорсткості;
розробити практичні рекомендації для визначення напружено-деформованого стану плитних фундаментів змінної жорсткості, на грувнтовій основі, що має властивості повзучості.
Об’єкт дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Методика розрахунку плитних фундаментів змінної жорсткості на ґрунтовій основі, що має властивості повзучості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок