Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ДІАГНОСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ДІАГНОСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ДІАГНОСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,79 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Бондаренко В’ячеслав Володимирович
УДК 629.45:621.331.019.3
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ДІАГНОСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ
05.22.07 – Рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків, 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту на кафедрі “Вагони”, Міністерство транспорту України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Головко Владислав Федорович, Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Вагони”, завідувач кафедрою
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Гусевський Юрій Ілліч, Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Системи електричної тяги” (м. Харків)
– кандидат технічних наук, доцент
Вислогузов Віктор Тихонович, Дніпропетровський національний технічний університет залізничного транспорту, кафедра “Вагони” (м.Дніпропетровськ).
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет, кафедра “Залізничний транспорт”, Міністерство науки і освіти України (м.Луганськ).
Захист відбудеться “14” листопада 2002 р. о 11.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту, 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “12” жовтня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бабанін О.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Як відомо, в останній час на залізничному транспорті України однією з важливих є проблема надійності пасажирських вагонів. Згідно літературним даним за останні 8 років середньорічна закупка пасажирських вагонів для залізниць України значно зменшилася. В результаті цього коефіцієнт зносу вагонів, що експлуатуються, зріс від 40% у 1990 році до 56% у 1999 році. За станом на 2000 рік, з усього інвентарного парку пасажирських вагонів, який складає 9025 одиниць, 33% відпрацювали нормативний строк служби. Із загальної кількості пасажирських вагонів кожного типу його відпрацювали купейних вагонів – 34%, вагонів відкритого типу – 36%. За прогнозами експертів ще 1666 вагонів відпрацюють нормативний строк служби у найближчі 3-5 років.
Враховуючи існуючий стан парку пасажирських вагонів, в дисертаційній роботі наведено результати теоретичних та експериментальних досліджень, спрямованих саме на підвищення експлуатаційної надійності вагонів. Найбільша частка досліджень присвячена розробці ефективних методів та засобів діагностування електрообладнання вагонів. Впровадження їх у експлуатацію дозволяє покращити якість технічного обслуговування вагонів, підвищити їхню експлуатаційну надійність та готовність.
Актуальність теми. Постійне удосконалення електрообладнання вагонів, що повязане з високими вимогами до безпеки руху та комфортних умов пасажирів, призвело до ускладнення систем електропостачання вагонів, збільшення кількості та потужності споживачів електроенергії, викликає ускладнення систем контролю, регулювання та сигналізації. Необхідність підтримання високого рівня надійності електрообладнання вагонів вимагає своєчасного виявлення, попередження та усунення можливих несправностей, більшість з яких не виявляється зовнішнім оглядом, та вирішення задач прогнозування технічного стану. В той же час проведені дослідження свідчать, що існуючі технології технічного обслуговування та діагностування електрообладнання вагонів характеризуються великою трудомісткістю робіт та не повною мірою забезпечують підтримання надійності вагонів на необхідному рівні. Одним з ефективних шляхів вирішення цієї проблеми є розробка та впровадження у експлуатацію прогресивних методів, методик, стратегій, та засобів діагностування, які дозволяють достовірно, у найкоротший термін та з мінімальними витратами матеріальних і технічних засобів визначати технічний стан електрообладнання та виявляти несправності у його системах і вузлах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ДІАГНОСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок