Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ЕЛЕКТРО- ЕНЕРГЕТИЧНІЙ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ЕЛЕКТРО- ЕНЕРГЕТИЧНІЙ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ЕЛЕКТРО- ЕНЕРГЕТИЧНІЙ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,79 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУБРУШКО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 519.86.332.155.9.115
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОЦІНКИ
ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ЕЛЕКТРО-
ЕНЕРГЕТИЧНІЙ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.03.02 -
економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційного менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м.Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Галіцин Володимир Костянтинович,
Київський національний економічний університет, завідувач
кафедри інформаційного менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Суслов Олег Павлович,
Державний науково-дослідний інститут інформатизації та
моделювання економіки, головний науковий співробітник
відділу моделювання програмно-цільового управління,
аналізу і прогнозування співробітництва з зарубіжними
країнами
кандидат економічних наук, доцент
Лук’яненко Ірина Григорівна,
Національний університет “Києво-Могилянська академія”,
завідувач кафедри фінансів
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економі-
ки України, відділ проблем розвитку паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, м.Київ
Захист відбудеться “9” червня 2005 року о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 при Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м.Київ-57, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ-57, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “5” травня 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., професор О.Д.Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічна криза, в якій опинилася на початку 90-х років минулого століття Україна, призвела до глибокого спаду економіки. За роки кризи обсяг валового внутрішнього продукту скоротився на 59,2 %, промислової продукції – на 48,9, сільськогосподарської – на 51,5 %. В цьому розумінні не є виключенням і електроенергетична галузь України як одна з базових галузей промисловості. До того ж слід враховувати, що паливно-енергетичний комплекс (ПЕК), який одержала Україна в спадщину, був сформований як складова частина ПЕК СРСР і тому не відповідав вимогам до енергокомплексу незалежної держави. Електроенергетика характеризується катастрофічним зносом основних виробничих засобів і різким погіршенням практично всіх техніко-економічних показників. Досить зазначити, що обсяг виробництва електроенергії в Україні, починаючи з 1990 р., скоротився більш, ніж в 1,5 рази (з 298,5 млрд.кВт.год в 1990 р. до 170-172 млрд.кВт.год в 1998 –2000 рр.), а обсяг експорту – з 28 млрд.кВт.год до 2,3 млрд.кВт.год.
Погіршення умов паливозбереження, загальний спад промислового виробництва і, відповідно, скорочення надходжень від реалізації електроенергії значно загострило дефіцит фінансових ресурсів галузі. Практична відсутність коштів в централізованих джерелах і обмеженість власних фінансових ресурсів призводить до неможливості ефективного оновлення основних виробничих засобів електроенергетики на сучасному науково-технічному рівні. Такий стан електроенергетичної галузі створює загрозу енергетичній, а значить і економічній безпеці України.
В сучасних умовах функціонування електроенергетичної галузі основною загрозою стає дефіцит інвестиційного капіталу, необхідного для реалізації Енергетичної стратегії України на довгострокову перспективу з метою розвитку і забезпечення конкурентоспроможного стану електроенергетики, відповідного сучасним вимогам до економічності, надійності і екологічної безпеки. При цьому особливої актуальності набувають питання науково обгрунтованої оцінки ефективного використання капіталу в межах інвестиційних проектів на базі застосування економіко-математичних методів і моделей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ЕЛЕКТРО- ЕНЕРГЕТИЧНІЙ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок