Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Еволюція ліберального руху в 1971 – 2003 рр.

Еволюція ліберального руху в 1971 – 2003 рр.

Назва:
Еволюція ліберального руху в 1971 – 2003 рр.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,60 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Донецький національний університет
Кубракова Олена Іванівна
УДК 930.9 + 329(12)
Еволюція ліберального руху в 1971 – 2003 рр.
 
07.00.02 – Всесвітня історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики
Донецького національного університету
Науковий керівник: |
кандидат історичних наук, доцент
Чарських Ігор Юрійович
доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Донецького національного університету
Офіційні опоненти: |
доктор історичних наук, професор
Фісанов Володимир Петрович
завідувач кафедри міжнародної інформації
Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
доктор історичних наук, професор
Єрхов Геннадій Петрович
завідувач кафедри всесвітньої історії
Донецького національного університету
Захист відбудеться “   29   ”     жовтня    2007 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої ради Д. 11.051.02 у Донецькому національному університеті за адресою : 83055 м. Донецьк, вул. Університетська, 24, ІІ корпус ауд.32)
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці Донецького національного університету (83055 м. Донецьк, вул. Університетська, 24)
Автореферат розісланий “   27   ”     вересня    2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Крапівін О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Лібералізм є однією з ключових ідеологій сучасного світу, на засадах його принципів та найважливіших ідей формувалася модерна західна цивілізація, законодавча база більшості країн Західної Європи та Північної Америки, принципи сучасного світового правового порядку тощо. Вивчення організаційної структури, яка орієнтована на розповсюдження лібералізму, має неабияке значення. Діяльність Ліберального Інтернаціоналу кінця XX – початку XXI ст. стає прикладом функціонування механізму забезпечення впливу міжнародної організації шляхом вдалої соціально-політичної самореклами та специфічної кадрової політики, лобіювання інтересів регіональних партнерів на рівні міждержавних стосунків та Організації Об’єднаних Націй.
Швидке зростання будь-якої організації пов’язане зі значним ризиком розпаду структур, які стають занадто чисельними. Для міжнародних організацій, а також й організацій будь-якого рівня, значний інтерес має здібність ліберального руху уникати серйозних внутрішніх конфліктів та конфронтацій, незважаючи на появлення автономних в ідейному і організаційному плані течій та відгалужень.
У 90-х рр. XX ст. представники українського лібералізму здійснили невдалу спробу вступити у Ліберальний Інтернаціонал. Брак інформації щодо нормативної бази цього міжнародного об’єднання, невміла, погано організована робота Ліберальної партії України, відсутність чітко сформульованих принципів та цілей українського лібералізму, порушення принципу прозорості та доступності внутріпартійної інформації, самодискредитація лідерів партії, завадили її інтеграції у міжнародні ліберальні структури. Ретроспективний розгляд ідейно-політичних та структурних особливостей функціонування міжнародного об’єднання ліберальних організацій демонструє для ліберально-орієнтованих політичних сил в сучасній Україні втрачену в наслідок діяльності керівництва структур, які претендували на міжнародне представництво українського лібералізму, вигоду, а для дійсно ліберально орієнтованих кіл надає цінну інформацію, що допоможе уникнути помилок на шляху однаково неминучої інтеграції у всесвітній ліберальних рух.
Історія розвитку однієї з головних міжнародних організацій Західної Європи, Азії, Африки та Північної Америки – Ліберального Інтернаціоналу – є наразі недосить відомою для вчених суспільствознавців, політологів, істориків, пересічних громадян України тощо. Тому з точки зору культурно-історичного виховання та політичного інформування здається важливим заповнення цієї прогалини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Еволюція ліберального руху в 1971 – 2003 рр.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок