Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,50 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САПЕЛЬНІКОВА НАДІЯ ЛЕОНІДІВНА
 
УДК 519.866: 336
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ
ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та
маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор Дорофієнко В’ячеслав Володимирович, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, акціонерне товариство “Данко”, перший віце-президент (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Костирко Лідія Андріївна, Східноукраїнський національний університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою фінансів (м.Луганськ).
Провідна установа - Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу
(м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться “ 30 “ травня 2001 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв.Молодіжний, 20-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м.Луганськ, кв.Молодіжний, 20-а.
Автореферат розісланий 27 квітня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Здійснення економічних реформ в Україні, їх спрямування на створення системи ринків, світова фінансова криза та фінансова криза в нашій країні вимагають створення нового виробничого механізму і, зокрема, радикальних змін в управлінні на мікрорівні. Теорія і практика управління організацій командно-адміністративної системи господарювання не відповідають новим економічним вимогам і вимагають проведення досліджень з автоматизованої підтримки прийняття рішень.
Отже, з огляду на нову економічну ситуацію в Україні, актуальною постає проблема удосконалення методів та моделей інформаційного та програмного забезпечення управління на мікрорівні в концепції систем підтримки прийняття рішень, що і визначило мету й основні завдання дослідження.
Суб’єкти підприємницької діяльності в тому чи іншому ступеню пов’язані з інвестиційною діяльністю. Прийняття інвестиційних рішень ускладнюється різними факторами: вид інвестицій; вартість інвестиційного проекту; численність доступних проектів; обмеженість фінансових ресурсів, які доступні для інвестування; ризик пов’язаний з прийняттям інвестиційного рішення тощо.
Актуальність теми дослідження зумовлена необхідністю наукового обгрунтування методичних положень розробки та впровадження інтелектуальних комп’ютерних систем підтримки прийняття рішень на мікрорівні, а також розробки організаційного, інформаційного, математичного та програмного забезпечення систем підтримки прийняття рішень. Все це поставило перед науковцями важливу й актуальну задачу теоретичної розробки і програмної реалізації концепції прийняття інвестиційних рішень.
Вивчення та аналіз літературних джерел з даної проблематики показали, що інтегрований програмний пакет Microsoft Office 97 в поєднанні з WWW-технологіями є ефективними засобами для розробки інформаційного, математичного та програмного забезпечення систем підтримки прийняття рішень.
Отже, актуальною є задача розробки і впровадження в організаціях комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень. Розв’язання цієї задачі потребує, у свою чергу, поглибленого дослідження існуючих і розробки нових методів і принципів створення організаційного, інформаційного та програмного забезпечення, розробки економіко-математичних методів та моделей, які пов’язані з фінансовим менеджментом організацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок