Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І внутрішній АУДИТ матеріальних запасів (на матеріалах підприємств хлібопекарної галузі промисловості)

ОБЛІК І внутрішній АУДИТ матеріальних запасів (на матеріалах підприємств хлібопекарної галузі промисловості)

Назва:
ОБЛІК І внутрішній АУДИТ матеріальних запасів (на матеріалах підприємств хлібопекарної галузі промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,70 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Хмелевський Сергій Миколайович
УДК 657.471:657.633
ОБЛІК І внутрішній АУДИТ матеріальних запасів
(на матеріалах підприємств хлібопекарної галузі промисловості)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Савченко Володимир Якович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Герасимович Анатолій Михайлович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри банківської справи
кандидат економічних наук, доцент
Мурашко Василь Максимович,
Національна академія державної податкової служби України,
доцент кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра обліку та аудиту, Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “29” січня 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського національного економічного університету за адресою 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “29” грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Поддєрьогін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Хлібопекарна галузь промисловості є однією з важливих галузей української економіки. Від її розвитку залежить забезпечення населення життєво необхідною продукцією. Перехід до ринкових відносин вимагає від хлібопекарних підприємств нових підходів до управління господарською діяльністю. Хлібопечення відноситься до матеріаломістких галузей промисловості, тому одне з важливих місць в управлінні господарською діяльністю підприємств цієї галузі посідає управління матеріальними запасами. Джерелом інформації для прийняття управлінських рішень служить науково обґрунтована та відпрацьована на практиці система бухгалтерського обліку.
Процес реформування вітчизняної системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів зумовив суттєві зміни в організації та методології обліку матеріальних запасів хлібопекарних підприємств. Підприємства отримали значні можливості у виборі облікової політики щодо запасів. Але необхідна більша аналітичність та оперативність одержуваної облікової інформації про матеріальні запаси з метою прийняття ефективних управлінських рішень.
Важливе значення при прийнятті управлінських рішень має також достовірність інформації. В сучасних умовах господарювання їй сприяє аудит. Внутрішній аудит матеріальних запасів не тільки сприяє достовірності інформації, а і виступає засобом ефективного контролю за наявністю і рухом запасів на підприємствах хлібопекарної промисловості. Та через недооцінку значення внутрішнього аудиту, нерозуміння відмінностей його від зовнішнього, внутрішній аудит матеріальних запасів не знайшов достатнього поширення на хлібопекарних підприємствах.
Дослідженню проблем організації та методології обліку і внутрішнього аудиту матеріальних запасів приділили увагу у своїх працях вітчизняні вчені-економісти: Білуха М.Т., Бутинець Ф.Ф., Герасимович А.М., Голов С.Ф., Давидов Г.М., Дорош Н.І., Завгородній В.П., Кузьмінський А.М., Кужельний М.В., Кулаковська Л.П., Павлюк І.В., Савченко В.Я., Сопко В.В., Ткаченко Н.М., Усач Б.Ф., Швець В.Г. Вагомий внесок у вирішення зазначених проблем внесли зарубіжні вчені: Андрєєв В.Д., Антоні Р.Н., Аренс Е.А. та Лоббек Дж.К., Гуслякова Т.І., Костюк П.А., Міддлтон Д.Р, Нідлз Б.Є, Андерсон Х.Р та Колдуелл Дж.К., Робертсон Дж., Романов А.Н. та Одінцов Б.Є., Шифман З.Б. та інші.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОБЛІК І внутрішній АУДИТ матеріальних запасів (на матеріалах підприємств хлібопекарної галузі промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок