Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,70 KB
Завантажень:
378
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АГЄЄВА Ірина Вікторівна
УДК: 631.1: 631.173
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний
університет,
завідувач кафедри аграрного бізнесу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Перебийніс Василь Іванович,
Полтавська державна аграрна академія,
завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Васильєва Валентина Георгіївна,
Академія митної служби України,
доцент кафедри обліку та аудиту
в митній системі
 
Провідна установа – Кримський державний агротехнологічний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра агробізнесу та зовнішньоекономічної діяльності, м. Сімферополь.
Захист відбудеться 25.12.2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ-27, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ-27, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 24.11. 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нестабільність сільськогосподарського виробництва, непослідовність та нерішучість виконавчих органів в процесі реформування сільського господарства, передчасна лібералізація цін на матеріально-технічні ресурси і неефективна цінова політика щодо продукції сільського господарства призвели до різкого падіння платоспроможності сільських товаровиробників. Це викликало зниження темпів оновлення технічних засобів і рівня оснащеності господарств тракторами, комбайнами та іншими засобами механізації. У десятки разів знизилось виробництво сільськогосподарської техніки. На межі банкрутства знаходяться агротехсервісні підприємства.
Зниження технічної забезпеченості негативно позначається на обсягах виконання механізованих процесів, невиконанні багатьох технологічних операцій і робіт. Це призводить до зменшення урожайності та валових зборів, скорочення посівних площ стратегічно важливих для української економіки сільськогосподарських культур.
За цих умов необхідна така організаційна перебудова використання наявного технічного потенціалу, ремонтно-технічної служби та розвитку ринку інженерно-технічного сервісу сільського господарства, яка б дала поштовх до відновлення основних засобів та забезпечення аграрних підприємств технічними засобами.
Розвитку теоретичних і практичних аспектів економіки і організації машиновикористання, ремонту і технічного обслуговування, методів визначення ефективності технічних засобів присвячені праці М.О.Артеменка, В.Г.Більського, М.С.Власова, М.І.Горячкіна, Б.К.Кіртбая, Ю.О.Конкіна, Г.Г.Косачева, В.І.Котелянця, Г.М.Лози, В.О.Питулька, Б.М.Середенка, М.І.Синюкова та ін.
Теоретичні і практичні аспекти проблеми організації інженерно-технічного сервісу в сільському господарстві в умовах його реформування та адаптації до ринкового господарювання розглядаються в працях В.П.Алферова, Я.К.Білоуська, В.Г.Більського, Є.А.Бузовського, П.І.Гайдуцького, В.А.Горе-микіна, А.А.Демка, П.А.Денисенка, Н.О.Дорофеєвої, Ю.О.Конкіна, В.І.Крав-чука, Н.В.Краснощокова, Г.А.Лісовського, М.Г.Лобаса, В.Я.Лимарева, М.Молодика, П.О.Мосіюка, Г.М.Підлісецького, В.О.Питулька, І.Г. Тивоненка, С.С.Черепанова, А.В.Шпилька та інших вчених і практиків. Відзначаючи вагомість отриманих наукових результатів у сфері теорії та практики організації інженерно-технічної служби, слід зауважити, що на сьогодні залишились недостатньо розкритими питання, пов'язані з сучасними особливостями трансформації її структур до ринкових умов.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИНКУ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок