Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПАРКУВАННЯ ЛЕГКОВИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ АВТОМОБІЛІВ В КРУПНИХ ТА НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ (на прикладі м.Києва)

МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПАРКУВАННЯ ЛЕГКОВИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ АВТОМОБІЛІВ В КРУПНИХ ТА НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ (на прикладі м.Києва)

Назва:
МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПАРКУВАННЯ ЛЕГКОВИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ АВТОМОБІЛІВ В КРУПНИХ ТА НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ (на прикладі м.Києва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Стельмах Олександр Васильович
УДК 711.553
МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПАРКУВАННЯ ЛЕГКОВИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ АВТОМОБІЛІВ В
КРУПНИХ ТА НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ
(на прикладі м.Києва)
05.23.20 – "Містобудування та територіальне планування"
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор Осєтрін Микола Миколайович, Київський національний університет будівництва і архітектури, проректор.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент Габрель Микола Михайлович, НУ „Львівська політехніка”, професор кафедри містобудування;
кандидат технічних наук, Шаповалов Едуард Володимирович, Український державний науково-дослідний інститут „Діпромісто”, начальник інженерно-планувального відділу.
Провідна установа: Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра містобудування, м. Харків.
Захист відбудеться 19 березня 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий “_18_” лютого 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Ісаєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На даному етапі розвитку автомобілізації в містах України, питання виділення територій під паркування автомобілів набуває гострого характеру. Найбільші проблеми виникають у центрі міст, де територія не значна, а транспортні потоки великі. Наявність і зручність парковки часто є вирішальним критерієм у використанні машини для внутрішньоміських поїздок.
З переходом країни на засади ринкової економіки докорінно змінились принципи розвитку міст, зникло державне регулювання росту рівня автомобілізації, ріст кількості автомобілів став стихійним, це внесло деякі особливості в формування системи паркування в містах.
Питанню організації паркування у містобудівній практиці присвячено багато досліджень, наукових конференцій, нормативних документів, проектних розробок. Дослідження проводили В.П.Адомавичус, Б.Андерсен, Е.Н.Боровик, Г.Є.Голубєв, Е.М.Лобанов, М.М. Осєтрін, А.Е. Страментов, А.П.Сєдов, А.В.Сигаев, Ф.П.Топунов, Е.М.Хевельов, В.А.Черепанов, В.В.Шештокас та інші. Але все ж залишається чимало не вирішених питань. Існує невідповідність між кількістю легкових індивідуальних автомобілів та забезпеченістю організованими місцями паркування.
Необхідність розробки раціональних шляхів організації паркування легкових індивідуальних автомобілів, з урахуванням особливостей, що склалися у нових економічних умовах міст України, недостатність досліджень у цьому напрямі визначають актуальність даного дослідження та його мету.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Вибраний напрям досліджень безпосередньо пов’язаний з реалізацією принципів, що сформульовані у законі України „Про планування і забудову територій” (затвердженого Президентом України 20 квітня 2000 року №1699-III), законі України „Про Генеральну схему планування території України” (затвердженого Президентом України 7 лютого 2002 року №3059-III), „Концепції сталого розвитку населених пунктів” (Постанова Верховної ради України від 24.12.99 №1359-XIV”), а також з тематикою науково-дослідних та проектних робіт ДП “Інститут Київгенплан” ВАТ “Київпроект” в рамках розробки Комплексної схеми транспорту м.Києва на період до 2020 р. (відповідно до Розпорядження Київської міської державної адміністрації №1154 від 27.06.03), методичних розробок КНУБА, курсового та дипломного проектування на факультетах ГІСУТ та архітектурному.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПАРКУВАННЯ ЛЕГКОВИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ АВТОМОБІЛІВ В КРУПНИХ ТА НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ (на прикладі м.Києва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок