Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> теоретичне Обґрунтування і практична реалізація створення інформаційних систем в зрошуваному землеробстві

теоретичне Обґрунтування і практична реалізація створення інформаційних систем в зрошуваному землеробстві

Назва:
теоретичне Обґрунтування і практична реалізація створення інформаційних систем в зрошуваному землеробстві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,28 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
інститут гідротехніки і меліорації уаан
 
ЛИСОГОРОВ КОСТЯНТИН СЕРГІЙОВИЧ
УДК 519:72:631.6(833)
теоретичне Обґрунтування і практична реалізація створення інформаційних систем в зрошуваному землеробстві
06.01.02. – Сільськогосподарські меліорації
(сільськогосподарські науки)
Автореферат
Дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора сільськогосподарських наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті землеробства південного регіону Української академії аграрних наук.
Науковий консультант – Сніговий Володимир Семенович, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент УААН, головний науковий співробітник відділу зрошення Інституту гідротехніки і меліорації Української академії аграрних наук.
Офіційні опоненти:
Лимар Анатолій Остапович, доктор сільськогосподарських наук, професор, головний науковий співробітник відділу зрошуваного землеробства Інституту південного овочівництва і баштанництва Української академії аграрних наук;
Ківер Володимир Фомич, доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент УААН, професор кафедри меліорації, Дніпропетровського державного аграрного університету;
Чорний Сергій Григорович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри ґрунтознавства і агрохімії Миколаївського державного аграрного університету.
Провідна установа: Національний аграрний університет (м. Київ)
Захист дисертації відбудеться „8” червня 2005 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої ради
Д 26.362.01 при Інституті гідротехніки і меліорації УААН за адресою:
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 37
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці інституту за адресою:
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 37
 
Автореферат розіслано "7" травня 2005 року
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.362.01,
кандидат технічних наук, с.н.с. |
Топольнік Т.І.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Зрошуване землеробство – це складна система з великою кількістю взаємопов'язаних елементів. Високоефективні засоби регулювання стану рослин (зрошення, удобрення, пестициди, біостимулятори росту рослин) ускладнюють процес управління і підвищують ціну прийняття управлінського рішення через можливість негативного впливу застосування цих заходів на обсяг та якість продукції і на стан навколишнього середовища. Особливо це важливо для умов зрошення, де ефективність регулювання продуктивності агроценозів максимальна. Основою прийняття рішень, особливо при управлінні такими складними системами як сільськогосподарське виробництво – є організація інформаційних потоків.
Для підвищення надійності процедури прийняття управлінських рішень виникає необхідність у нових підходах до організації і обробки інформації та нових формах трансформації знань у виробництво. Тому актуальною є розробка бази знань в зрошуваному землеробстві та створення на її основі автоматизованих систем управління (елементів ПІК АСЗЗ), які б гарантували проектні обсяги виробництва якісної сільськогосподарської продукції.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано за державними науковими програмами і тематичними планами Інституту зрошуваного землеробства (з 2000 р. Інститут землеробства південного регіону УААН).
1986-1990 рр. за державною програмою „Розробити і перевірити в умовах виробництва системи землеробства на зрошуваних землях і видати рекомендації по основним параметрам систем землеробства на програмовану врожайність”. Завдання: „Розробити проект нормативів на якісне поліпшення меліорованих земель і їхнє сільськогосподарське використання в залежності від грунтово-кліматичних умов”, „Розробити алгоритми планування агрозаходів і оперативного управління комплексом агрозаходів програмованого вирощування врожаїв сільськогосподарських культур”. Державна реєстрація № 01870047779 (автор – відповідальний виконавець завдань).
1991-1995 рр. за державною програмою „Продовольство-95”. Завдання: „Створити автоматизовану систему (АС) проектування і оперативного планування технологічних процесів (ТП) в умовах зрошення за допомогою ПЕОМ”, „Створити регіональну базу знань”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: теоретичне Обґрунтування і практична реалізація створення інформаційних систем в зрошуваному землеробстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок