Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення ефективності зуборізних довбачів за рахунок використання автономних значень зовнішніх і бічних задніх кутів

Підвищення ефективності зуборізних довбачів за рахунок використання автономних значень зовнішніх і бічних задніх кутів

Назва:
Підвищення ефективності зуборізних довбачів за рахунок використання автономних значень зовнішніх і бічних задніх кутів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,68 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
УДК 621.9.042
Кондусова Наталя Валеріївна
Підвищення ефективності зуборізних довбачів за рахунок використання автономних значень зовнішніх і бічних задніх кутів
Спеціальність 05.03.01 - процеси механічної обробки, верстати та інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків  


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Інтегровані технології машинобудування” ім. М.Ф. Семка Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Федорович Володимир Олексійович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут",
професор кафедри “Інтегровані технології машинобудування” ім. М.Ф. Семка
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дерев’янченко Олександр Георгійович,
Одеський національний політехнічний
університет, завідувач кафедри “
Технологія конструкційних матеріалів і
матеріалознавство”, м. Одеса;
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Кривошия Анатолій Васильович,
Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля Національної академії наук України, м. Київ.
Захист відбудеться 20 грудня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.12 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий 16 листопаду 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пермяков О.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для сучасного машинобудування характерна стійка тенденція безперервного підвищення рівня автоматизації в сполученні з багатономенклатурністю виробництва. Тільки таке сполучення забезпечує збільшення продуктивності і можливість швидкого переналагодження на випуск нових більш досконалих машин без великих витрат і в короткий термін.
Для виконання цих вимог, насамперед, потрібно по можливості забезпечити універсальність усіх технічних і технологічних засобів виробництва: обладнання, оснащення, різальних і вимірювальних інструментів. Універсальність обладнання забезпечується усе більш широким застосуванням верстатів із системами CNC, що оснащені комп’ютерами й інструментальними системами, у сполученні з автоматизованою підготовкою керуючих програм.
Підвищенню універсальності різальних інструментів для точкового формоутворення в останні роки сприяло розширене використання багатогранних непереточувальних пластин і уніфікованих наборів і комплектів інструментів, що забезпечують швидке переналагодження. Що стосується складних фасонних інструментів, то питання підвищення їхньої універсальності вирішуються більш повільно. Це стосується і зуборізних інструментів, зокрема, довбачів. При цьому сучасні безупинно зростаючі вимоги до технічного рівня і якості машин висувають актуальні задачі підвищення точності формоутворення.
Для забезпечення точності і скорочення простоїв дорогих зубооброблюючих верстатів з CNC потрібна висока стійкість інструментів. Довбач є одним із самих універсальних зуборізних інструментів для обробки циліндричних евольвентних зубчастих колес, і це робить його ефективним для сучасного автоматизованого виробництва. Тому виникає актуальна наукова та практична задача підвищення стійкості й ефективності зуборізних довбачів із забезпеченням заданих геометричних обмежень параметрів оброблюваних ними зубчастих колес. Дана дисертаційна робота спрямована на рішення цієї актуальної задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, що виконані у дисертаційній роботі, були пов'язані з держбюджетними науковими темами кафедри "Інтегровані технології машинобудування" ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Підвищення ефективності зуборізних довбачів за рахунок використання автономних значень зовнішніх і бічних задніх кутів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок