Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ ЯКОСТЕЙ ОСОБИСТОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ ЯКОСТЕЙ ОСОБИСТОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ ЯКОСТЕЙ ОСОБИСТОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,27 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
БОГДАН СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
УДК 159.98.351.713:378.147
ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ ЯКОСТЕЙ ОСОБИСТОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ
 
19.00.07 – педагогічна та вікова психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педагогіки і психології професійної
освіти АПН України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор психологічних наук, професор
Рибалка Валентин Васильович, Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, м. Київ, завідувач відділу психології трудової та професійної підготовки.
Офіційні опоненти: доктор психологічних наук, професор
Яковенко Сергій Іванович, Київський юридичний інститут МВС України, начальник кафедри юридичної психології;
кандидат психологічних наук, доцент
Хоружий Сергій Миколайович, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, доцент кафедри соціальної роботи.
Провідна установа: Національний педагогічний університет
ім. М.П.Драгоманова, кафедра психології,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 27 ” грудня 2005р. о 15.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.451.02 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9, 5 поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9.
Автореферат розісланий “ 24 ” листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Помиткін Е.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. У період реформування державних структур професійна підготовка українських податківців вимагає якісно нового підходу. Він має забезпечити модернізацію діяльності податкової міліції, перед якою поставлені специфічні завдання: розслідування, розкриття злочинів та правопорушень у сфері оподаткування, розшук платників, які ухиляються від сплати податків, запобігання корупції в органах державної податкової служби, забезпечення діяльності працівників органів державної податкової служби та ін.
Поставлені Законом України “Про державну податкову службу в Україні” завдання вимагають від фахівця компетентності, кваліфікації, розвитку певних професійно важливих якостей, що виступають основними характеристиками його особистості.
Необхідно враховувати ту обставину, що однією з основних особливостей діяльності спеціаліста даного типу є спілкування з людьми. Комунікативні якості, тобто такі властивості особистості, які дозволяють налагоджувати контакти, розуміти людей, розв’язувати конфлікти, взаємодіяти в процесі виконання професійних завдань, є найважливішою умовою ефективної діяльності працівників податкової міліції. Досягнення головної мети діяльності слідчого – виявити, встановити істину, вивчити мотиви злочинних вчинків людей у сфері оподаткування – можливе за умови виконання успішних комунікативних та інтелектуальних дій у ході оперативно-розшукової діяльності.
Отже, спілкування займає ключове місце в професійній діяльності працівників податкової міліції. Комунікативний процес складає основний зміст їх діяльності в ситуації допиту, у ході попереднього слідства, під час опитування керівників та працівників підприємств, контактів із представниками засобів масової інформації, громадськістю тощо.
Професійна діяльність слідчого податкової міліції характеризується непередбачуваністю подій, підвищеною емоційною напругою, стресовістю, конфліктністю, але в будь-яких ситуаціях фахівець повинен діяти оперативно, компетентно, враховувати усі обставини справи, моделювати ситуацію, дотримуючись процесуальних та моральних норм. Обов’язковими принципами професійного спілкування є законність, гласність, гуманне ставлення та повага до особи, культура і такт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ ЯКОСТЕЙ ОСОБИСТОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок