Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕЛЕВІЗІЙНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО СУПРОВОДЖЕННЯ

ТЕЛЕВІЗІЙНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО СУПРОВОДЖЕННЯ

Назва:
ТЕЛЕВІЗІЙНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО СУПРОВОДЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Русняк Ігор Миколайович
УДК 621.383
ТЕЛЕВІЗІЙНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО СУПРОВОДЖЕННЯ
Спеціальність 05.11.07 – Оптичні прилади та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України на кафедрі оптичних та оптико-електронних приладів та в Державному підприємстві Науково-дослідний інститут “Квант” Міністерства промислової політики України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Колобродов Валентин Георгійович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Молебний Василь Васильович,
Інститут біомедичної техніки та технологій Академії технологічних наук України, директор інституту – головний науковий співробітник
кандидат технічних наук
Гордієнко Валентин Іванович,
Черкаський науково-виробничий комплекс Фотоприлад Міністерства промислової політики України, Головний конструктор ЦКБ – заступник генерального директора НВК “Фотоприлад” з наукової роботи
Захист відбудеться “ 2 ” жовтня 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 26.002.18 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корп. №1, ауд. №293.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “ 17 ” серпня 2007 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, доктор технічних наук, доцент Н.І. Бурау


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних системах керування вогнем морських, авіаційних і сухопутних артилерійських озброєнь широкого застосування набувають оптико-електронні системи (ОЕС). Обов’язковою складовою частиною цих ОЕС стають телевізійні системи автоматичного супроводження (ТСАС), головним призначенням яких є виявлення і автоматичне супроводження цілей. В силу особливостей свого функціонального призначення ТСАС поєднують в собі функції телевізійної системи спостереження, системи обробки сигналів і системи автоматичного управління (САУ). Тому основними складовими частинами ТСАС є приймальний канал, в якому здійснюється прийом оптичного випромінювання і його перетворення в елек-тричний сигнал, і канал обробки сигналів, в якому разом з обробкою сигналів цілей здійснюється формування електронного строба супроводження цілей і керування його положенням в зображенні.
Виникнення і розвиток ТСАС історично були обумовлені, в основному, наступними факторами: а) розширенням функціональних можливостей візуальних оптичних і телевізійних систем спостереження і виявлення цілей; б) застосуванням оптико-електронних приладів, зокрема телевізійних камер (ТВК), в якості вимірювальних приладів в САУ різноманітного призначення; в) потребою в підвищенні точності і завадозахищеності спостереження за цілями і їх автоматичного супроводження радіолокаційними системами шляхом їх комплексування з системами, які працюють в оптичному діапазоні, а також в заміні радіолокаційних систем оптико-електронними.
Це призвело до того, що функціональні складові частини ТСАС, зокрема приймальний канал, алгоритми обробки сигналів, а також ТСАС як складова частина САУ, яка реалізує закон управління, що задається, розглядались окремо без взаємного узгодження між собою їх параметрів. Тому на даний час цілісний розгляд ТСАС як єдиної ОЕС відсутній, а відповідно відсутній узгоджений розрахунок її технічних параметрів і характеристик і їх оптимізація з метою підвищення максимальної відстані дії ТСАС. Цьому сприяла також складність врахування всієї сукупності процесів перетворення інформації при проходженні її від цілей і фонів в атмосфері, в приймальному каналі і в каналі обробки сигналів ТСАС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ТЕЛЕВІЗІЙНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО СУПРОВОДЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок