Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Теоретико-методологічні та прикладні засади логістичного управління фармацевтичними підприємствами

Теоретико-методологічні та прикладні засади логістичного управління фармацевтичними підприємствами

Назва:
Теоретико-методологічні та прикладні засади логістичного управління фармацевтичними підприємствами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
37,74 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ім. П.Л. ШУПИКА
Громовик Богдан Петрович
УДК 614.2:615.014
Теоретико-методологічні та прикладні засади логістичного управління
фармацевтичними підприємствами
15.00.01 - технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора фармацевтичних наук
Київ 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрах організації та економіки фармації Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Міністерства охорони здоров’я України та Одеського державного медичного університету Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий консультант: доктор фармацевтичних наук, професор
трохимчук Віктор Васильович,
Одеський державний медичний університет,
завідувач кафедри організації та економіки фармації
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
Волох дмитро Степанович,
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця,
завідувач кафедри організації та економіки фармації
доктор фармацевтичних наук, професор
Грошовий Тарас Андрійович,
Тернопільський державний медичний університет
ім. І.Я.Горбачевського,
завідувач кафедри фармацевтичних дисциплін
доктор фармацевтичних наук, професор
Кабачна Алла Василівна
Харківська медична академія післядипломної освіти,
професор кафедри менеджменту та економіки в сімейній
медицині
Провідна установа: Національний фармацевтичний університет
Міністерства охорони здоров’я України, кафедра
менеджменту і маркетингу у фармації (м. Харків).
Захист відбудеться “ 27 ” січня 2006 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “ 23 ” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пилипчук Л.Б.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Підприємницьке середовище перебуває у постійній динаміці. Змінюються не тільки економічні, але й політико-правові, демографічні, соціокультурні умо-ви, прискорюються темпи науково-технічного прогресу в державі, тому фармацевтичні підприємства повинні по-стійно адаптуватися до навколишніх змін, удосконалювати стратегію, виробничий і розподільчий процес, організа-ційну структуру, корпоративну культуру, тобто змінюватися відповідно до динамічного зовніш-нього середовища.
Успіх адаптації фармацевтичних підприємств значною мірою залежить від можливості використання сучасних уп-равлінських теорій. Питаннями становлення та розвитку теорії і практики фармацевтичного управління присвячено чимало фундаментальних праць відомих вітчизняних вчених. До їх числа відносяться наукові праці Р.М.Піняжка, Б.Л.Парновського, В.М.Толочка, З.М.Мнушко, А.С.Немченко, М.С.Пономаренка, Д.С.Волоха, О.Л.Грома, Т.А.Грошового, А.В.Кабачної, О.В.Посилкіної, В.В.Трохимчука, О.М.Заліської, М.Л.Сятині, В.А.Загорія, О.П.Гудзенка, Р.В.Сагайдак та ін. У них визначено зміст фармацевтичного управління, розкрито його структуру, принципи та методи, висвітлено питання формування організаційно-економічних, маркетингових, фармакоекономічних, логістично-ресурсних, фінансово-інвестиційних та інноваційних механізмів управління фармацевтичними підприємствами.
Водночас, як свідчить досвід реформування вітчиз-няної фармацевтичної галузі, багато фармацевтичних підприємств не зуміли ада-птуватися до змін в економічній системі, що почалися десятиріччя тому, позаяк пропозиція тільки високоякісної продукції вже недостатня для задоволення зростаючих потреб споживачів. При цьому методи уп-равління, які успішно застосовуються в умовах економіки розвинутих країн, не завжди генерують адекватний результат на українському ринку, що зумовлює необхідність вдосконалення і адаптації сучасних теорій уп-равління до специфіки ринкових умов господарювання вітчиз-няних фармацевтичних підприємств з необхідним врахуванням таких стратегічних тенденцій розвитку світового господарювання, як глобаліза-ція, інформатизація, індивідуалізація, актуалізація проблем охо-рони довкілля.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Реферат на тему: Теоретико-методологічні та прикладні засади логістичного управління фармацевтичними підприємствами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок