Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення ефективності ВОГНЕЗАХИСТу фанери ПРОСОЧУВАЛЬНими засобами

підвищення ефективності ВОГНЕЗАХИСТу фанери ПРОСОЧУВАЛЬНими засобами

Назва:
підвищення ефективності ВОГНЕЗАХИСТу фанери ПРОСОЧУВАЛЬНими засобами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,91 KB
Завантажень:
109
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХ
ИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ


Міністерство освіти і науки України
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури
жартовський сергій володимирович
удк 614.842.615
підвищення ефективності ВОГНЕЗАХИСТу
фанери ПРОСОЧУВАЛЬНими засобами
21.06.02 - пожежна безпека
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси).
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Цапко Юрій Володимирович, Академія пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України, доцент кафедри прогнозування і профілактики надзвичайних ситуацій та пожеж.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Беліков Анатолій Серафімович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри безпеки життєдіяльності;
- кандидат технічних наук, доцент Шналь Тарас Миколайович, Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри будівельних конструкцій та мостів.
Захист відбудеться “5 “ грудня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.01 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул.Сумська,40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул.Сумська,40.
Автореферат розісланий “ 2 “листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент | Т.М.Обіженко
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Фанера, як і більшість целюлозовмісних матеріалів, горючий легкозаймистий матеріал. Статистика засвідчує постійне зростання випадків займання, коли пожежним навантаженням є фанера. Об’єктами пожеж є пасажирські вагони, електро- та дизельпотяги, житлові будинки тощо. Відтак збитки складають сотні мільйонів гривень. На пожежах трапляються і людські жертви, причиною яких переважно є токсичні продукти горіння.
За пожежними і будівельними нормами та правилами, залежно від функціонального призначення об’єктів, дозволяється застосування конструкцій із фанери з показниками низької горючості, важкозаймисті, що не поширюють полум’я поверхнею, з незначною димоутворювальною здатністю, а за токсичністю продуктів горіння – малонебезпечні. Це свідчить про те, що фанера, як матеріал, повинна бути пожежобезпечна. Проблему можна вирішити через розв’язання низки наукових та практичних задач спрямованих на вирішення комплексу технічних питань щодо підвищення ефективності протипожежного захисту об’єктів різного призначення шляхом застосування в них фанери, яку відносять до групи важкогорючих матеріалів із пониженим рівнем токсичності продуктів горіння.
Враховуючи вищенаведене, тема дисертаційної роботи “Підвищення ефективності вогнезахисту фанери просочувальними засобами” є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводилися в рамках заходів щодо виконання Державної програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2002 р. №870; Концепції наукової діяльності Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України на 2005 – 2010 роки науково-дослідної роботи в УкрНДІПБ МНС України за темою “Розробити проект Державного стандарту України “Речовини вогнезахисні для деревини. Загальні технічні вимоги і методи випробувань” (державний реєстраційний № 0103U007969) (особистий внесок – проведення аналітичних та експериментальних досліджень).
Мета роботи – підвищення ефективності вогнезахисту фанери шляхом просочення її засобами на основі неорганічних і органічних речовин.
Задачі досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: підвищення ефективності ВОГНЕЗАХИСТу фанери ПРОСОЧУВАЛЬНими засобами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок