Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Особливості формування візейського карбонатного комплексу центральної частини Дніпровсько-Донецької западини та перспективи його нафтогазоносності

Особливості формування візейського карбонатного комплексу центральної частини Дніпровсько-Донецької западини та перспективи його нафтогазоносності

Назва:
Особливості формування візейського карбонатного комплексу центральної частини Дніпровсько-Донецької западини та перспективи його нафтогазоносності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,18 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ
Бабко Ірина Миколаївна
УДК 553.98.041:51:55(477.5)
Особливості формування візейського карбонатного комплексу центральної частини Дніпровсько-Донецької западини та перспективи його нафтогазоносності
Спеціальність 04.00.17 - Геологія нафти і газу
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Івано-Франківськ - 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Івано–Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник –
професор, доктор геолого-мінералогічних наук Маєвський Б.Є., Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Офіційні опоненти:–
доктор геологічних наук Галабуда Микола Іванович, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАНУ; –
доктор геолого-мінералогічних наук Чепіль Петро Михайлович, ДК"Укргазвидобування", геолого-тематичний центр, начальник відділу.
Провідна установа:
Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України, м. Львів.
Захист дисертації відбудеться " 13 " жовтня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 20.052.01 в Івано–Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська 15).
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15)
Автореферат розісланий " 29 " серпня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради К 20.052.01,
кандидат геолого-мінералогічних наук Г.О.Жученко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Нафтогазовий комплекс України є найважливішою ланкою паливно-енергетичного комплексу нашої держави. У зв’язку з обмеженим фінансуванням геологорозвідувальних робіт (ГРР) в усіх нафтогазоносних регіонах України нагальною є задача виявлення нових нафтогазоперспективних об’єктів перш за все на невеликих глибинах. У Дніпровсько-Донецькій западині (ДДЗ) перспективи відкриття нових родовищ пов’язуються з пастками неантиклінального типу нижньовізейського карбонатного комплексу.
До останнього часу не існує об’єктивної оцінки ресурсів вуглеводнів (ВВ) карбонатних формацій ДДЗ. У зв’язку з недостатньою вивченістю відкладів, хоча суттєві кроки у проведенні таких досліджень почали робитись кілька десятиліть тому.
Дисертаційна робота присвячена подальшому вивченню літолого-фаціальних особливостей карбонатних і теригенних відкладів ДДЗ, умов їх седиментації та нафтогазоносності, розробки нових підходів направлених на підвищення результативності геологорозвідувальних робіт та відкриття нових родовищ нафти і газу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, темами. Тема досліджень безпосередньо пов’язана з науково-дослідними роботами, в яких здобувач приймає активну участь і є співавтором: “Cтворити літолого-стратиграфічну основу для забезпечення пошукових робіт в турнейсько-візейському комплексі прибортових зон ДДЗ“ (державний реєстраційний № 0198U000601), “Виконати біостратиграфічне розчленування та розробити принципи кореляції різнофаціальних комплексів нижнього карбону Дніпровсько-Донецької западини” (державний реєстраційний № 0104U006685), “Латеральні стратиграфо-хронологічні співвідношення візейських відкладів ХІV – XIIа мікрофауністичних горизонтів центральної частини Дніпровсько-Донецької западини в зв’язку з нафтогазоносністю (на ділянці Родниківська-Веніславівська)” (державний реєстраційний № 0103U003900) та ін. Крім цього, дисертаційні дослідження є складовою частиною бюджетної теми “ Нафтогазогеологічні дослідження надр України”, що виконується на кафедрі геології та розвідки нафтових і газових родовищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, результати якої знайшли своє відображення в матеріалах “Перспективи нафтогазоносності глибокозанурених горизонтів осадових басейнів України” (2005 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Особливості формування візейського карбонатного комплексу центральної частини Дніпровсько-Донецької западини та перспективи його нафтогазоносності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок