Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРІВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

МЕХАНІЗМ ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРІВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

Назва:
МЕХАНІЗМ ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРІВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,88 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Синенко Олександр Іванович
УДК 330.322:67/68
МЕХАНІЗМ ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ
ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРІВ
(НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(легка промисловість)
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Чубукова Ольга Юріївна,
Київський національний університет технологій
та дизайну Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Музиченко Анатолій Степанович,
Уманський державний педагогічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки підприємств
кандидат економічних наук, доцент
Ткаченко Юрій Володимирович,
Державний інститут підготовки кадрів Міністерства
промислової політики України, ректор
Захист відбудеться 18 грудня 2007 р. об 11єє годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05 Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м.Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, зал засідань
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м.Київ, вул. Немировича-Данченка, 2
 
Автореферат розісланий 16 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.О.Тарасенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження зумовлена необхідністю переведення національної економіки на інноваційну модель розвитку шляхом підвищення інвестиційної привабливості підприємств різних форм власності, завдяки удосконаленню систем управління підприємств на основі надання економічному потенціалу активів форми, що сприяє підвищенню їх капіталізації.
Стратегічно важливим на сучасному етапі ринкової трансформації національної економіки є формування недержавного сектора як найбільш динамічного елементу національної економіки, що здатен до підвищення капіталізації активів підприємств. Визначення оптимальних меж державного, комунального та приватного секторів економіки дозволить значно підвищити ефективність використання наявних та оцінити доцільність створення нових активів в процесі функціонування та розвитку суб’єктів господарювання.
Легка промисловість є однією з найбільш соціально значимих галузей промисловості України, оскільки в ній зосереджено 7% зайнятих у промисловому секторі економіки. Процес роздержавлення в легкій промисловості України практично завершено і аналіз результатів діяльності галузі засвідчує необхідність вироблення практичних рекомендацій щодо впровадження ефективного управління функціонуванням і розвитком підприємствами та підвищення їх інвестиційної привабливості.
Обґрунтування перспектив розвитку підприємств галузі передбачає підготовку бізнес-планів, які базуються на повній інвентаризації власних ресурсів, аналізі можливостей і перспектив ринку та намірів потенційних конкурентів, а також наявності механізму моніторингу виконання плану. Як показує практика, в управлінні підприємствами легкої промисловості є ряд фундаментальних проблем, головною з яких є робота за давальницькою схемою. Саме тому використання нової інституціональної теорії в частині положень трансакційної економіки, економічної теорії прав власності, контрактного підходу та усунення асиметрії інформації надає можливості визначити такі управлінські рішення, які необхідні для розвитку підприємств легкої промисловості.
Формуванню теоретичних основ та розгляду прикладних аспектів управління підприємствами на основі інформаційних баз даних присвячена значна кількість досліджень таких вітчизняних та зарубіжних учених, як Алчиан А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРІВ (НА ПРИКЛАДІ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок