Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІЯЛЬНІСТЬ МІЛІЦІЇ ДОНБАСУ (ДРУГА ПОЛОВИНА 60-х - 70-х рр. ХХ СТОРІЧЧЯ): ІСТОРИЧНИЙ ДОСВІД

ДІЯЛЬНІСТЬ МІЛІЦІЇ ДОНБАСУ (ДРУГА ПОЛОВИНА 60-х - 70-х рр. ХХ СТОРІЧЧЯ): ІСТОРИЧНИЙ ДОСВІД

Назва:
ДІЯЛЬНІСТЬ МІЛІЦІЇ ДОНБАСУ (ДРУГА ПОЛОВИНА 60-х - 70-х рр. ХХ СТОРІЧЧЯ): ІСТОРИЧНИЙ ДОСВІД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,65 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧЕРВОНЕНКО ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА
УДК 351.743 (477.62)“1965-1979”
ДІЯЛЬНІСТЬ МІЛІЦІЇ ДОНБАСУ (ДРУГА ПОЛОВИНА
60-х - 70-х рр. ХХ СТОРІЧЧЯ): ІСТОРИЧНИЙ ДОСВІД
07.00.01 - історія України
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Донецьк - 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі історії України Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор історичних наук, професор,
заслужений працівник освіти України
Добров Петро Васильович,
завідувач кафедрою історії України
Донецького національного університету
Офіційні опоненти - доктор історичних наук, професор
Тимченко Сергій Михайлович,
ректор Запорізького національного
університету
 
Кандидат історичних наук, доцент
Шевченко Анатолій Євгенович,
доцент кафедри конституційного права
та загально-правових дисциплін
Донецького юридичного інституту
Луганського університету МВС України
Провідна установа - Харківський національний університет
ім. В.Н.Каразіна Міністерства освіти і науки України (кафедра історії України)
Захист відбудеться “ 29 ” вересня 2006 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.02 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24, ІІ корп., ауд. 32.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 28 серпня 2006 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Крапівін О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми обумовлюється особливою значимістю правоохоронної діяльності, що дозволяє якісно забезпечити права й свободи людини. Нормальне функціонування й розвиток сучасної Української держави гарантує правоохоронна система, важливою ланкою якої є міліція. Однак її роль у сучасній Україні оцінюється не завжди адекватно. Це пов'язано з цілим комплексом причин, які, в тому числі, мають історичні корені.
Історія радянської міліції та її установ невід’ємна від історії України. Вивчення історії системи органів міліції, досвіду її діяльності має велике значення для розкриття загальних закономірностей удосконалення різноманітних ланок державного механізму як в центрі, так і на місцях. Дослідження особливостей діяльності регіональних органів міліції має важливе значення, тому що міліція була не тільки органом центрального, але й місцевого державного управління. У зв’язку з цим функціонування міліції було обумовлено специфікою конкретного регіону і відбивалося на правовому регулюванні, комплектуванні й здійсненні правоохоронної діяльності.
Звернення до досвіду діяльності міліції Донбасу у період з другої половини 60-х – 70-ті роки ХХ ст. обумовлюється низкою причин. По-перше, Донбас у соціально-економічному та стратегічному відношенні був і залишається великим індустріальним центром, що значною мірою і обумовило основні особливості діяльності тут міліції. По-друге, історичний досвід діяльності міліції як органу місцевого управління може стати корисним при здійсненні сучасної реформи місцевого самоврядування. По-третє, до сьогоднішнього часу відсутні спеціальні монографічні дослідження, присвячені вивченню історії регіону саме зазначеного періоду, в тому числі і діяльності міліції, що, безперечно, дозволить заповнити прогалини у загальній історії української міліції.
Таким чином, проблема вивчення досвіду діяльності радянської міліції в Донбасі у період з другої половини 60-х – у 70-ті роки ХХ ст. є актуальною як у науково-теоретичному, так і практичному плані.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у межах держбюджетної науково-дослідної теми Донецького юридичного інституту Луганського університету МВС України, що здійснюється згідно з пунктом 1.1 „Історія держави, права і правоохоронних органів України” Пріоритетних напрямків фундаментальних і прикладних досліджень у навчальних закладах МВС України (затверджених колегією МВС України 23 лютого 2001 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ДІЯЛЬНІСТЬ МІЛІЦІЇ ДОНБАСУ (ДРУГА ПОЛОВИНА 60-х - 70-х рр. ХХ СТОРІЧЧЯ): ІСТОРИЧНИЙ ДОСВІД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок