Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОЛЬОРОВИЙ ДОРОЖНІЙ БЕТОН НА ОСНОВІ ТАЛОВОГО ПЕКУ, МОДИФІКОВАНОГО АТАКТИЧНИМ ПОЛІПРОПІЛЕНОМ

КОЛЬОРОВИЙ ДОРОЖНІЙ БЕТОН НА ОСНОВІ ТАЛОВОГО ПЕКУ, МОДИФІКОВАНОГО АТАКТИЧНИМ ПОЛІПРОПІЛЕНОМ

Назва:
КОЛЬОРОВИЙ ДОРОЖНІЙ БЕТОН НА ОСНОВІ ТАЛОВОГО ПЕКУ, МОДИФІКОВАНОГО АТАКТИЧНИМ ПОЛІПРОПІЛЕНОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,26 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ЗОЛОТАРЬОВ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ
УДК 625.7.06
КОЛЬОРОВИЙ ДОРОЖНІЙ БЕТОН НА ОСНОВІ
ТАЛОВОГО ПЕКУ, МОДИФІКОВАНОГО
АТАКТИЧНИМ ПОЛІПРОПІЛЕНОМ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі фізико-хімічної механіки та технології будівельних матеріалів та виробів Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | Кандидат технічних наук Борщ Іван Михайлович ,
професор кафедри фізико-хімічної механіки та технології будівельних матеріалів та виробів Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: | Доктор хімічних наук, професор Плугін Аркадій Миколайович, Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України, завідувач кафедрою будівельних матеріалів, конструкцій та споруд.
Кандидат технічних наук Хрипун Микола Дмитрович, старший науковий співробітник відділу хімії і корозії бетону Донецького ПромбудНДІпроекту Держбуду України.
Провідна установа: | Донбаська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра технології будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Захист дисертації відбудеться “24 ” квiтня 2003р. о 12:30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури (61002, м. Харків, вул. Сумська, 40).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури (61002, м. Харків, вул. Сумська, 40).
Автореферат розісланий “ 15 ” _березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Ємельяненко Н.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливим елементом архітектурно-конструктивних рішень в великих містах є використання з метою гармонізації простору текстурно-кольорових властивостей дорожніх покриттів. Для цього застосовують мозаїчні мостові, кольорову тротуарну плитку, кольорові пластбетони. Крім архітектурно-декоративного аспекту, в умовах зростаючої інтенсивності руху кольорові покриття мають також функціональне призначення. Вони підвищують безпеку руху на складних дорожніх ділянках: перехрестях, особливо, кільцевих; зупинках і стоянках громадського транспорту; острівках для пішоходів; велосипедних доріжках, тротуарах тощо. З врахуванням такої ролі кольорових дорожніх покриттів виникає потреба в розробці та виробництві довговічних кольорових дорожніх матеріалів.
Широкомасштабне будівництво кольорових покриттів можливо лише за умови використання матеріалів, які за своїми технологічними та експлуатаційними властивостями відповідають вимогам, що їх пред’являють до традиційних дорожніх асфальтобетонів. В свою чергу, такі матеріали можуть бути створені за рахунок використання в них термопластичних в'яжучих, які близькі за якістю до бітумів, але здатні фарбуватися пігментами в різні кольори.
Така здатність в більшій або меншій мері притаманна термопластичним продуктам низької в'язкості з обмеженим вмістом в них висококонденсованих вуглеводнів. Виробництво спеціальних в’яжучих, здатних до зафарблення, подібних тим, що застосовують на Заході, в Україні неможливе через складність технологічних процесів, відсутність відповідних нафт та високу вартість. В цих умовах актуальною є задача виробництва складених в'яжучих, основними компонентами яких є: малов’язкі вуглеводневі продукти та спеціальні затужавлюючі добавки, що дозволяють підвищити в'язкість компаунду до рівня в'язкості нафтових дорожніх бітумів. В якості першої складової можуть бути використані талові пеки, а другої – полімери.
Зв’язок роботи з наукововими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОЛЬОРОВИЙ ДОРОЖНІЙ БЕТОН НА ОСНОВІ ТАЛОВОГО ПЕКУ, МОДИФІКОВАНОГО АТАКТИЧНИМ ПОЛІПРОПІЛЕНОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок