Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Фінансове забезпечення інвестиційної програми (на прикладі Харківського регіону)

Фінансове забезпечення інвестиційної програми (на прикладі Харківського регіону)

Назва:
Фінансове забезпечення інвестиційної програми (на прикладі Харківського регіону)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,33 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. В.Н.КАРАЗІНА
Васюренко Людмила Василівна
УДК 336.64
Фінансове забезпечення інвестиційної програми
(на прикладі Харківського регіону)
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Глущенко Віктор Володимирович,
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
завідувач кафедри фінансів і кредиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Науменкова Світлана Валентинівна,
Українська Академія банківської справи
Національного банку України,
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук
Колесникова Валентина Митрофанівна,
начальник відділу перевірки відшкодування ПДВ
ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Харкова
Провідна установа: Київський національний економічний університет,
Міністерство освіти і науки України, кафедра банківської справи, м. Київ.
Захист відбудеться “13” лютого 2004 р. о 15.15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.01 Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4, ауд. 5-67.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4.
Автореферат розісланий “12” січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Соболєв В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Економічна діяльність окремих суб’єктів господарювання як і сталий розвиток країни загалом значною мірою залежить від обсягу інвестиційних вкладень. Це пов’язано з тим, що саме інвестиції визначають процес економічного зростання в цілому.
Однак стан справ у сфері інвестування для більшості суб’єктів господарювання в Україні не можна визначити як задовільний. Це обумовлено, перш за все, відсутністю достатньої кількості ресурсів та здатністю різних суб’єктів господарювання використовувати свої можливості щодо відповідного перерозподілу вільних коштів. При цьому існуюча ситуація значно ускладнюється, тому що й досі відчуваються наслідки порушеного процесу відтворення, значно довго спостерігався спад у відновленні основних фондів, залишається досить вагомою кількість збиткових підприємств.
Утім, поновлення нормальної інвестиційної діяльності в Україні є одним із основних напрямків стабілізації та розвитку ринкової економіки. При цьому досить актуальними стають питання формування та використання фінансових інвестиційних ресурсів в умовах їх обмеженості, доцільності впровадження певних інвестиційних рішень, узгодженості фінансового забезпечення між різними інвестиційними проектами, які підпорядковані одній меті. Тому питання фінансового забезпечення інвестиційної діяльності та вдосконалення цього процесу набувають особливого значення.
Питанням дослідження різних підходів щодо підвищення ефективності фінансового забезпечення інвестиційної діяльності присвячено ряд робіт зарубіжних і вітчизняних учених-економістів: Г. Александера, Ф. Беа, М. Балабанова, І. Бланка, А. Гальчинського, В. Геєца, В. Глущенка, Б. Губського, О. Дедікова, Е. Діхтла, Я. Жаліло, А. Золотарева, П. Друкера, Б. Коласса, Л. Крушвіца, І. Лукінова, В. Лушкіна, С. Науменкової, А. Поручника, Н. Татаренко, П. Фролова, Д. Хаймана, У. Шарпа та ін.
Актуальність теми. Узагальнення й аналіз опублікованих за даною проблематикою робіт дозволили зробити висновок про те, що питання формування концептуальних і методичних підходів щодо вирішення задачі підвищення ефективності фінансового забезпечення інвестиційних процесів недостатньо розроблені як у науковому, так і в організаційно-практичному аспектах.
Об'єктивна необхідність подальшого поглиблення теоретичних і методичних досліджень пов'язана з поєднанням різних інвестиційних проектів в одну програму та розподілом між ними наявних фінансових ресурсів, визначенням доцільності проведення інвестиційної програми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Фінансове забезпечення інвестиційної програми (на прикладі Харківського регіону)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок