Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Клініко-патогенетичне обґрунтування лікування неспецифічних вульвовагінітів у дівчаток препубертатного віку

Клініко-патогенетичне обґрунтування лікування неспецифічних вульвовагінітів у дівчаток препубертатного віку

Назва:
Клініко-патогенетичне обґрунтування лікування неспецифічних вульвовагінітів у дівчаток препубертатного віку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,81 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА
„Інститут педіатрії, акушерства І гінекології
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК України”
БІЛОЧЕНКО АЛЛА МИКОЛАЇВНА
УДК 618.16-002-055.22-092-08:615.2
Клініко-патогенетичне обґрунтування
лікування неспецифічних вульвовагінітів
у дівчаток препубертатного віку
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ-2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державній установі “Інститут педіатрії,
акушерства і гінекології АМН України”
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Вовк Іраїда Борисівна,
Державна установа “ Інститут педіатрії, акушерства
і гінекології АМН України” (м. Київ),
завідувач відділення планування сім’ї та статевого
розвитку дітей і підлітків
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Гнатко Олена Петрівна,
Національний медичний університет
ім. О. О. Богомольця МОЗ України (м. Київ),
завідувач кафедри акушерства і гінекології № 2;
доктор медичних наук, професор
Юзько Олександр Михайлович,
Національна медична академія післядипломної освіти
ім. П. Л. Шупика МОЗ України (м. Київ),
завідувач кафедри акушерства і гінекології № 1.
Захист дисертації відбудеться " 26 " лютого 2008 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями „Педіатрія”, „Акушерство та гінекологія” при Державній установі “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України” ( 04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної установи “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України” (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий " 17 " січня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л. В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання збереження репродуктивного здоров’я є однією з пріоритетних проблем і основних стратегій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). В Україні в останні роки спостерігається зростання поширеності захворювань у дітей 0?14 р. на 27,6% і захворюваності на 16,2 % (МОЗ України).
Гінекологічні захворювання і порушення статевого розвитку у дівчаток виявляються при профілактичних оглядах у 15?18 % (Е. А. Богданова, 2003). Серед запальних захворювань урогенітального тракту в ранньому дитячому віці близько 65?79 % належить вульвовагінітам (І.Б.Вовк, О. А. Андрієць, 2005). За останні роки частота вульвовагінітів невплинно зростає і становить від 42 % до 80 % у структурі гінекологічних захворювань (Г.Н.Абабкова, О.Н.Зайченко, Т. В. Юдина, 2002).
Однією з основних причин виникнення вульвовагініту та його тривалого рецидивування автори вважають несприятливий преморбідний фон, а саме: наявність у 81,7 % хворих екстрагенітальних захворювань, найчастіше таких як хронічний тонзиліт, хронічні захворювання гастрогепатобіліарної системи, сечовивідних шляхів, ревматизму (О. В. Ромащенко, 2000).
Вагомим сприяючим фактором розвитку вульвовагінітів у препубертатному віці є високий інфекційний індекс – 4,2, тоді як у популяції він складає 3,0 (Ю. С. Паращук, І. С. Тучкіна, 2001). Більшість дослідників стверджують, що в 38?54 % випадків неспецифічних вульвовагінітів етіологічним фактором стає асоціація мікроорганізмів, при якій зростає патогенність кожного зі збудників (О. В. Зубакова, В. Ф. Коколіна, 2000). Вульвовагініти виникають на тлі порушення або виснаження імунної системи організму та, за думкою багатьох авторів, навіть вважаються своєрідним маркером дефекту захисних механізмів макроорганізму (Л. О. Матицина, М. Ю. Сергієнко, 2001). Вираженість запальних захворювань зовнішніх геніталій у дівчат перебуває в прямій залежності від тривалості запального процесу, особливо на тлі соматичної патології, загальної реактивності організму, своєчасності та правильності проведених терапевтичних заходів (О. А. Андрієць, 2005).
Незважаючи на наявність значної кількості досліджень про патогенез, профілактику та лікування неспецифічних вульвовагінітів у дівчаток, до сьогоднішнього дня залишаються остаточно нез’ясованими питання етіологічних чинників запальних захворювань геніталій, варіантів асоціацій умовно-патогенних та патогенних мікроорганізмів, взаємозв’язку клініко-імунологічних та клініко-бактеріологічних паралелей у дівчаток у препубертаті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Клініко-патогенетичне обґрунтування лікування неспецифічних вульвовагінітів у дівчаток препубертатного віку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок