Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛІВ АКТИВАЦІЄЮ ЗМАЩУВАЛЬНИХ ОЛИВ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛІВ АКТИВАЦІЄЮ ЗМАЩУВАЛЬНИХ ОЛИВ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛІВ АКТИВАЦІЄЮ ЗМАЩУВАЛЬНИХ ОЛИВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,99 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Українська державна академія
залізничного транспорту
Горбань Валентина Геннадіївна
УДК 621.45.04
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТЕПЛОВОЗНИХ
ДИЗЕЛІВ АКТИВАЦІЄЮ ЗМАЩУВАЛЬНИХ ОЛИВ
05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Будівельні, колійні та вантажно-розвантажувальні машини” Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Венцель Євген Сергійович, Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Будівельні, колійні та вантажно-розвантажувальні машини”, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Головінов Геннадій Георгійович, академія митного контролю України, начальник кафедри;
кандидат технічних наук
Наглюк Іван Сергійович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, доцент.
 
Захист відбудеться " 22 " листопада 2007 року о 13 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.04 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий "19 " жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ломотько Д.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Як відомо, надійність дизельних двигунів внутрішнього згоряння в значній мірі визначає безперебійний і безпечний рух поїздів. Це досягається не тільки досконалістю конструкції дизелів і дотриманням необхідних умов експлуатації, але і правильно складеною системою планово-попереджувальних ремонтів.
В даний час ресурс двигунів тепловозів, що знаходяться в експлуатації на залізницях України, в значній мірі вироблений у зв'язку зі значним зносом їхніх вузлів тертя (насамперед деталей кривошипно-шатунного механізму), а придбання нових двигунів вкрай проблематичне через істотні матеріальні витрати. Отже, має велике значення рішення проблеми підвищення ресурсу тепловозних дизелів, тобто забезпечення їх ресурсозбереження.
Одним з шляхів рішення цієї проблеми є зниження інтенсивності зношування пар тертя, що може бути досягнуто, зокрема, активною дією на протизношувальні властивості вживаних в них змащувальних олив, які здатні в тій чи іншій мірі розв'язати проблему зносостійкості вузлів тертя, тобто підвищити ресурс двигунів в цілому.
У зв'язку з викладеним виникає необхідність пошуку нових альтернативних засобів активної дії на змащувальні оливи, зокрема, шляхом введення в них активаторів протизношувальних властивостей. Таке рішення проблеми не призводить до значних економічних витрат при експлуатації дизелів, не викликає необхідності удосконалення їхньої конструкції, а ефективність анамегаторів згідно літературних даних, не менше, а в деяких випадках більше вже існуючих методів і засобів поліпшення властивостей олив.
Зв'язок роботи з програмами, планами і темами. Дисертаційна робота відповідає науковому напрямку кафедри "Будівельні, колійні та вантажно-розвантажувальні машини" Української державної академії залізничного транспорту і виконувалася відповідно до програми "Підвищення надійності і довговічності машин і конструкцій", яка наведена в ухвалі Верховної Ради України №2750 від 16.10.92 з подальшими доповненнями; Державною програмою розвитку і модернізації залізничного транспорту України і програмою про розвиток фундаментальних досліджень і їх застосування, які прийняті Кабінетом Міністрів на підставі Закону України "Про основи державної політики у сфері науки і науково-технічної діяльності".
Робота пов'язана з виконанням за завданням Укрзалізниці науково-дослідної роботи "Дослідження впливу на стан дизелів анамегатору моторних і трансмісійних олив "Озерол МП-10", його ефективність і техніко-економічні показники (номер державної реєстрації 0104U003235).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛІВ АКТИВАЦІЄЮ ЗМАЩУВАЛЬНИХ ОЛИВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок