Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління інвестиційними процесами і його вплив на розвиток виробничого потенціалу промисловості регіону

Управління інвестиційними процесами і його вплив на розвиток виробничого потенціалу промисловості регіону

Назва:
Управління інвестиційними процесами і його вплив на розвиток виробничого потенціалу промисловості регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,31 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Колянко Оксана Володимирівна
УДК 332.146:330.322:330.341.1
Управління інвестиційними процесами
і його вплив на розвиток виробничого потенціалу
промисловості регіону
Спеціальність: 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил
і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту у Львівській комерційній академії.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Хміль Федір Іванович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мармуль Лариса Олександрівна,
Херсонський державний аграрний університет,
проректор
кандидат економічних наук, доцент
Пшик Богдан Іванович,
Львівський інститут банківської справи,
доцент кафедри банківської справи
Захист відбудеться 21 вересня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 21 серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Жовтанецький В.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Трансформаційні процеси в економіці України обумовлюють зовсім нові умови інвестування, від результативності яких залежить стан виробничого потенціалу промисловості регіонів. Реальний стан та перспективи розвитку виробничого потенціалу регіону визначають інвестиційну політику, міжгалузеві пропорції, масштаби й темпи розвитку окремих галузей, напрями інвестування галузей регіональної економіки.
У зв’язку з цим постає комплекс проблем пов’язаних з визначенням обсягів і напрямів інвестицій, вибору оптимальних варіантів вкладень, активізації інвестиційних процесів та удосконалення управління ними на регіональному рівні.
Актуальність поставлених проблем вимагає, перш за все, розробки теоретико-методичних засад аналізу інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання в регіоні, визначення конкретних шляхів і заходів щодо підвищення ефективності цієї діяльності, розробки відповідних пропозицій з управління інвестиційними процесами на регіональному рівні.
Вагомий внесок у вивчення проблем оптимізації інвестиційних процесів, наукового дослідження методів залучення інвестицій та формування шляхів підвищення ефективності їх використання як у галузевому, так і в регіональному аспектах, здійснили такі вітчизняні науковці як Бажал Ю.Н., Бандур С.І., Бєлєнький П.Ю., Бланк І.А., Бойко Є.І, Гаврилюк О.В., Геєць В.М., Губський Б.В., Долішній М.І., Кваснюк Б.Є., Козоріз М.А., Кузьмін О.Є, Лукінов І.І., Лук’яненко Д.Г., Ляшенко В.І., Мамутов В.К., Мармуль Л.О., Мельник М.І., Мокій А.І., Пересада А.А., Пшик Б.І., Реверчук С.К., Сиденко В.Р., Терон І.В., Філіпенко А.С., Хміль Ф.І., Чемерис О.М., Чумаченко М.Г., Шевчук В.Я., Школа І.М. та інші.
Однак аналіз наукових публікацій показує, що залишаються невирішеними і нерозробленими деякі теоретико-методологічні та практичні аспекти даної проблематики і особливо питання організації інвестиційної сфери та удосконалення регіонального управління інвестиційними процесами як визначального інструменту розвитку та використання виробничого потенціалу регіону.
На сучасному етапі ринкових перетворень детальнішого опрацювання потребує також методологія аналізу напрямів та заходів регіональної інвестиційної політики, пов’язаних із зміною економічної та соціальної функцій держави, невизначеністю меж державних гарантій і регіональних інвестиційних ініціатив, наявними суперечностями між обсягами регіонального виробництва та обсягами виділених на ці цілі ресурсів.
Наукова і практична актуальність зазначених питань зумовили вибір теми дисертаційного дослідження, визначили предмет, об’єкт, мету і конкретні завдання роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Управління інвестиційними процесами і його вплив на розвиток виробничого потенціалу промисловості регіону

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок