Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМНІ МОДЕЛІ ВАРТІСНОГО АНАЛІЗУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ПРОЕКТАМИ

СИСТЕМНІ МОДЕЛІ ВАРТІСНОГО АНАЛІЗУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ПРОЕКТАМИ

Назва:
СИСТЕМНІ МОДЕЛІ ВАРТІСНОГО АНАЛІЗУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ПРОЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,03 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АЕРОКОСМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. М. Є. ЖУКОВСЬКОГО “ХАРКІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ”
Виходець Юлія Сергіївна
УДК 658.011.47:681.51
СИСТЕМНІ МОДЕЛІ ВАРТІСНОГО АНАЛІЗУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ПРОЕКТАМИ
05.13.22 - управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі виробництва радіоелектронних систем літальних апаратів в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник
Офіційні опоненти:
Провідна установа
Захист відбудеться "31" травня 2002 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “ХАІ” за адресою: 61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розісланий " 30 " квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чумаченко І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У цей час, коли на зміну планово-розподільній системі прийшли ринкові відносини, стали актуальними дослідження, пов'язані з розвитком та вдосконалюванням технології управління проектами. При цьому сумарні витрати на проект стають одним з основних показників, що впливають на рішення про реалізацію проекту, оскільки однією із найважливіших вхідних умов є бюджет проекту. Водночас важливою державною проблемою є розробка і управління реалізацією державних програм розвитку галузей народного господарства. У рамках державних програм створюються, розвиваються, модернізуються такі складні комплекси, як національна космічна система України (НКСУ), національна інформаційна система телекомунікації та зв'язку, автоматизовані системи керування транспортом і т.д. Такі комплекси є складними, багаторівневими, комп'ютерно-інтегрованими системами з комп'ютерною системою керування на всіх рівнях, а для процесів їх ство-рення характерні такі особливості, як багаторівневість, складність, багатоаспектність, багато-крите-ріальність функціонування системи, складна динаміка функціонування і керування, унікальність об'єкта, обов'язковість проектування комп'ютерними засобами.
Організація управління витратами на подібні проекти є важливою і складною задачею, бо реалізація таких проектів пов'язана з великими витратами ресурсів. Мета управління витратами - це мінімізація перевищення фактичних витрат над плановими. Управління витратами на будь-який проект складається з процесів планування, контролю і регулювання. Методики планування та контролю, які доступні на даний момент і широко застосовуються в управлінні витратами, розраховані на застосування при реалізації малих проектів і монопроектів, які припускають ряд спрощень у процедурі реалізації, або проектів, що мають аналоги (наприклад, проекти з будівництва). Створення ж унікальної, складної, багаторівневої системи має свої особливості, що проявляються в технології проектування, яка відрізняється від технології реалізації монопроектів насамперед засобами і логікою проектування. Більшість методик визначення планової вартості проекту базується на використанні інформації про аналоги (які не завжди існують) або експертних оцінок, що мають похибку в 25-40 %. Тому застосування існуючих методів і методик планування та контролю в управлінні витратами на складні проекти без істотної доробки може негативно вплинути на ефективність управління. Для планування та контролю в управлінні витратами на унікальні складні проекти потрібні спеціальні методики. Крім того, для своєчасного проведення регулюючих дій необхідна комп'ютерна система моніторингу вартості проекту з постійним оновленням фактичної моделі витрат у кожному елементі та коригуванням планової моделі у разі необхідності.
Для створення такої комп'ютерної системи треба формалізувати процеси
планування та контролю витрат на проект, тобто розробити таку модель, за допомогою якої можна визначити та подати як планові, так і фактичні витрати.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТЕМНІ МОДЕЛІ ВАРТІСНОГО АНАЛІЗУ В УПРАВЛІННІ СКЛАДНИМИ ПРОЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок