Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЛАНУВАННЯ ПОТРЕБИ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

ПЛАНУВАННЯ ПОТРЕБИ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

Назва:
ПЛАНУВАННЯ ПОТРЕБИ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,81 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НаціональнИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
РОГОВИЙ АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 334.722.8
ПЛАНУВАННЯ ПОТРЕБИ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ
Спеціальність 08.00.04 - економіка та управління підприємствами
(харчова промисловість)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів в Чернігівському державному інституті економіки і управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Ремньова Людмила Михайлівна,
Чернігівський державний інститут економіки і
управління, декан фінансово-економічного факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Прядко Володимир Васильович,
Буковинська державна фінансова академія,
ректор
кандидат економічних наук, доцент
Шевчук Наталія Валентинівна,
Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, доцент кафедри економіки підприємств
 
Захист дисертації відбудеться “30” травня 2008 р. о 12 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01 в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68, учбовий корпус В, аудиторія В-502.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “16” квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Марченко В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах господарювання для багатьох акціонерних товариств актуальним є питання фінансування свого економічного розвитку та підвищення ефективності використання наявних фінансових ресурсів. Розвиток ринкових відносин в Україні та досвід зарубіжних країн визначають високу залежність результатів фінансово-господарської діяльності від наявності та ефективності стратегічного фінансового планування, яке вирішує задачі фінансового забезпечення будь-яких управлінських рішень. Тому дослідження процесу планування потреби фінансових ресурсів як важливої складової системи менеджменту вітчизняних акціонерних товариств в умовах трансформаційних змін в економіці України набуває особливої актуальності.
При дослідженні ефективності планування потреби фінансових ресурсів акціонерних товариств, як правило, використовують стандартний підхід, який полягає в проведенні аналізу фінансового стану. Поряд з тим, в ринкових умовах виникла необхідність у розробці комплексної оцінки ефективності системи планування, ступеня її відповідності організаційним та галузевим особливостям окремих акціонерних товариств, оцінці впливу прийнятих управлінських рішень на загальні фінансові результати. Розробка моделі планування потреби фінансових ресурсів з врахуванням зазначених чинників буде сприяти покращенню результатів діяльності вітчизняних акціонерних товариств, забезпеченню достатнього рівня їх самофінансування, а також вирішення проблеми оптимізації фінансово-господарської діяльності в умовах обмеженості фінансових ресурсів.
Концептуальні основи планування потреби у фінансових ресурсах розглядаються у наукових працях вітчизняних і зарубіжних учених-економістів: Ю.Д. Батріна, М.Д. Білик, І.Г. Благуна, І.О. Бланка, Р. Брейлі, Є. Брігхема, О.Д. Василика, В.М. Гриньової, В.С. Загорського, І.В. Зятковського, Г.Г. Кірейцева, Л.О. Коваленко, С. Ковтун, В.О. Коюди, С. Майерса, П.М. Марича, С.М. Онисько, П.І. Орлової, Л.Н. Павлової, А.М. Поддєрьогіна, Л.М. Ремньової, О.Р. Романенко, В.П. Савчука, Г.М. Тарасюк, О.С. Філімоненкова, П.А. Фоміна, Д. Ван Хорна, І.Р. Чуй, Н.В.Шевчук та інших.
Проте існує ряд теоретичних і практичних проблем, які все ще залишаються невирішеними на рівні окремих суб’єктів господарювання. До них слід віднести формування алгоритму планування потреби у фінансових ресурсах в залежності від особливостей фінансово-господарської діяльності та організаційно-правової форми, а також розробка комплексної оцінки ефективності побудови процесу планування, обґрунтування її місця та ролі в системі менеджменту акціонерного товариства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПЛАНУВАННЯ ПОТРЕБИ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок