Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФЛОТУ СУДНОПЛАВНОЇ КОМПАНІЇ (на прикладі АСК “Укррічфлот”)

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФЛОТУ СУДНОПЛАВНОЇ КОМПАНІЇ (на прикладі АСК “Укррічфлот”)

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФЛОТУ СУДНОПЛАВНОЇ КОМПАНІЇ (на прикладі АСК “Укррічфлот”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,53 KB
Завантажень:
420
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем
ДІДКІВСЬКА Людмила Олексіївна
УДК 330.115 : 658.012.2
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ДІЯЛЬНОСТІ ФЛОТУ СУДНОПЛАВНОЇ КОМПАНІЇ
(на прикладі АСК “Укррічфлот”)
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Бакаєв Олександр Олександрович,
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем НАН України
та МОН України, радник дирекції.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Матвеєв Михайло Тимофійович,
Науково-дослідний інститут
інформатизації та моделювання
економіки Ради національної
безпеки і оборони України, радник дирекції,

кандидат економічних наук,
Творонович Вікторія Ігорівна,
Київський університет економіки
і технологій транспорту
Міністерства транспорту України, доцент.
Провідна установа: Київський національний університет
імені Тараса Шевченка (кафедра
математичних методів еколого-
економічних досліджень).
Захист відбудеться 26 червня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.171.02 в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України за адресою: 03680, Київ-187, МСП, просп. Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту кібернетики НАН України, за адресою: 03680, Київ-187, МСП, просп. Академіка Глушкова, 40.
 
Автореферат розісланий 19 травня 2003 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради РЕВІН В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміна функцій транспорту України за умов незалежної держави обумовлена потребою якісного транспортного обслуговування її зовнішньоторговельних зв’язків і транзитних потоків вантажів, а також необхідністю модернізації і розвитку водного транспорту із забезпеченням відповідної конкурентоспроможності. В свою чергу конкурентоспроможність водного транспорту забезпечує економічну безпеку держави як у цілому, так і в транспортній галузі.
У рамках національної безпеки особливого значення набуває стан водного транспорту як однієї з підгалузей транспортної системи держави. Ця проблема ще недостатньо вивчена в науковому плані, проте на основі виконаних попередньо досліджень є можливість запропонувати ряд основних критеріїв і показників-індикаторів економічної безпеки водного транспорту, за межами порогових значень яких транспорт уже не в змозі забезпечити нормальне функціонування економіки країни, виходить із рівноваги і втрачає здатність до самозабезпечення. Крім того, доцільним є визначення індикаторів економічної безпеки, що залежать від транспортної діяльності, які побічно впливають на інші сфери економіки, а також соціальне становище в країні таке, як розвиток зовнішньоекономічних зв’язків, цілісність економічного простору, соціальної політики тощо.
Одним із критеріїв економічної безпеки в області водного транспорту є його конкурентоспроможність на світових ринках транспортних послуг.
Державна транспортна політика у сфері зовнішньоекономічної діяльності повинна бути спрямована на зміцнення позицій України на міжнародних ринках транспортних послуг, створення на цій основі сприятливих умов для розвитку і підвищення ефективності зовнішньоекономічних зв’язків.
Для України розвиток зовнішньої торгівлі – одне з головних умов подолання кризових явищ в економіці, її стабілізації і структурної перебудови, рівноправного входження країни у систему міжнародного розподілу праці. Головну роль у цьому процесі відіграє водний транспорт, який не тільки є засобом забезпечення зовнішньоекономічних зв’язків, але й виконує самостійну функцію експортера транспортних послуг.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФЛОТУ СУДНОПЛАВНОЇ КОМПАНІЇ (на прикладі АСК “Укррічфлот”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок