Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕАЛІЗАЦІЯ КРИВОЛІНІЙНИХ СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНИХ МОДЕЛЕЙ НА ОСНОВІ ВЕКТОРНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ ФУНКЦІЇ ФОРМИ В ЗАДАЧАХ ТЕОРІЇ ОБОЛОНОК

РЕАЛІЗАЦІЯ КРИВОЛІНІЙНИХ СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНИХ МОДЕЛЕЙ НА ОСНОВІ ВЕКТОРНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ ФУНКЦІЇ ФОРМИ В ЗАДАЧАХ ТЕОРІЇ ОБОЛОНОК

Назва:
РЕАЛІЗАЦІЯ КРИВОЛІНІЙНИХ СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНИХ МОДЕЛЕЙ НА ОСНОВІ ВЕКТОРНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ ФУНКЦІЇ ФОРМИ В ЗАДАЧАХ ТЕОРІЇ ОБОЛОНОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,33 KB
Завантажень:
317
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КОСТІНА Олена Володимирівна
УДК 539.3
РЕАЛІЗАЦІЯ КРИВОЛІНІЙНИХ СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНИХ МОДЕЛЕЙ
НА ОСНОВІ ВЕКТОРНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ ФУНКЦІЇ ФОРМИ
В ЗАДАЧАХ ТЕОРІЇ ОБОЛОНОК
05.23.17 — Будівельна механіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Гоцуляк Євген Олександрович,
Науково-дослідний інститут будівельної механіки КНУБА,
завідувач відділу стійкості конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Рассказов Олександр Олегович
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри теоретичної та прикладної механіки
кандидат технічних наук, с.н.с.
Карпиловський Віктор Семенович
Український інститут дослідження навколишнього
середовища та ресурсів, провідний науковий співробітник
Провідна установа: Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України,
відділ механіки композиційних середовищ
Захист відбудеться 17 жовтня 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.04 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий 15 вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. Кобієв В.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток сучасної техніки супроводжується створенням оптимальних та економічних конструкцій, що складаються з різноманітних оболонкових елементів. У зв’язку з цим підвищуються вимоги до надійності і зростає значення правильної оцінки напружено-деформованого стану (НДС) конструкцій, що проектуються. Ускладнення умов експлуатації, необхідність максимального використання ресурсів міцності, прагнення до економії матеріалу роблять актуальною на цей час побудову уточнених моделей і методів розрахунку оболонок.
Проведений аналіз літературних джерел виявив, що при різноманітті постановок і результатів дослідження деформування оболонкових систем із застосуванням методу скінченних елементів найменш поширеним є використання криволінійного скінченного елемента. Ні один із численних підходів до побудови оболонкового криволінійного скінченного елемента не привів до позитивного результату, тобто, не вдалося отримати матрицю жорсткості, яка б властивостями не поступалася матриці жорсткості плоского скінченного елемента, відносно точності апроксимації, збіжності розв’язку. Таким чином, проблема побудови матриці жорсткості криволінійного скінченного елемента і шляхи її розв’язання залишаються вельми актуальними сьогодні.
Дану роботу присвячено викладенню нової схеми методу скінченних елементів стосовно дискретизації співвідношень теорії тонких оболонок у загальній криволінійній системі координат. Схема базується на векторному представленні функції переміщень рядом Маклорена, коефіцієнтами якого є значення шуканої вектор-функції та її похідних у центрі скінченного елемента.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано у відповідності з тематикою і загальним планом досліджень кафедри будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) і Науково-дослідного інституту будівельної механіки КНУБА, зокрема з держбюджетними темами 2 ДБ-96 “Розробка теорії, методів математичного та чисельного аналізу забезпечення надійності та довговічності споруд і обладнання в будівництві” (№ держ.реєстрації 0196U016051), 1 ДБ-2001 “Розробка теорії діагностичного аналізу збуджуваних сейсмічним впливом віброударних процесів в складних комбінованих системах” (№ держ.реєстрації 0199U002034), 2 ДБ-2002 “Теорія і методи дослідження динамічних хвильових процесів деформування, механізмів руйнування та втрати стійкості просторових конструкцій” (№ держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РЕАЛІЗАЦІЯ КРИВОЛІНІЙНИХ СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНИХ МОДЕЛЕЙ НА ОСНОВІ ВЕКТОРНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ ФУНКЦІЇ ФОРМИ В ЗАДАЧАХ ТЕОРІЇ ОБОЛОНОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок