Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ ПЕРСОНАЛУ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ ПЕРСОНАЛУ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ ПЕРСОНАЛУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,74 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
В дисертаційній роботі на основі проведених автором досліджень захи
щаються такі основні положення


СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ШАПОВАЛОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
УДК 658.5: 65.012.32
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ ПЕРСОНАЛУ
Спеціальність 08.06.01- Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Бузько Ірина Романівна, Східноукраїнський
національний університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Оболенська Тетяна Євгеніївна, Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри міжнародного менеджменту (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Кратт Олег Адольфович, Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств (м. Донецьк).
Провідна установа: Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу (м. Донецьк).
Захист відбудеться 22 січня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 19 грудня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В.Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основою функціонування будь-якого підприємства є його ресурсне забезпечення. Трудові ресурси більшою мірою, ніж інші фактори виробництва, визначають стратегічний успіх підприємства, служать основою забезпечення його конкурентоспроможності.
Однією з найважливіших характеристик трудових ресурсів, які впливають на конкурентоспроможність підприємства, є освітній рівень персоналу. Підвищення освітнього рівня персоналу приводить до росту продуктивності праці, поліпшення якості продукції, зростання показників ефективності діяльності підприємства, стабілізації його фінансового стану. Все це приводить до посилення конкурентних позицій підприємства.
Дослідженню взаємозв’язку між якістю трудових ресурсів і результатами діяльності підприємства присвячено достатню кількість робіт вітчизняних та зарубіжних учених. Результати цих досліджень доказали значущість освіти для економічного розвитку країни та діяльності підприємств, проте слід зазначити на відсутність досліджень стосовно впливу освітнього рівня персоналу на конкурентоспроможність підприємства.
Необхідність адаптації підприємства до зовнішніх умов, що змінюються, посилення конкурентної боротьби, з одного боку, і висока швидкість старіння знань і інформації, з іншого, визначають необхідність формування нових наукових підходів до забезпечення конкурентоспроможності підприємства, у тому числі і на основі розвитку його освітнього потенціалу.
Необхідність підвищення освітнього рівня персоналу, що дозволило б поліпшити результативність використання трудових ресурсів підприємства та забезпечити його конкурентоспроможність, зумовила вибір теми дисертаційної роботи та її актуальність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до тематики держбюджетних науково-дослідних робіт Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Інституту економіки промисловості НАН України). Положення дисертаційної роботи використано при виконанні теми ДН-12-00 „Дослідження і формування теоретичних основ забезпечення стійкості великомасштабних економічних систем” (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, номер державної реєстрації 0100U006296).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ ПЕРСОНАЛУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок