Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

Назва:
РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,48 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
“ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
БОЙКО Богдан Вікторович
УДК: 338.43:658:637.1
РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА
Спеціальність 08.07.02 – економіка
сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Державному вищому навчальному закладі “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор,
заслужений економіст України
Микитюк Валерій Мар’янович,
Державний вищий навчальний заклад
“Державний агроекологічний університет”,
проректор з навчальної роботи,
завідувач кафедри аналізу та статистики
ім. І. В. Поповича
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Топіха Іван Наумович,
Миколаївський державний аграрний університет,
завідувач кафедри економіки сільського господарства
кандидат економічних наук,
Харчишина Олена Володимирівна,
Житомирський державний університет ім. І. Франка,
директор Інституту післядипломної освіти
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра аграрної економіки, м. Київ
Захист відбудеться 17 січня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 у Державному вищому навчальному закладі “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7.
Автореферат розісланий “____” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.П. Якобчук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Молочне скотарство є однією з провідних галузей аграрного сектора національної економіки України, тому шляхи її розвитку мають ґрунтуватися на глибинному аналізі та врахуванні всіх чинників, які впливають на ефективність виробництва, переробки та реалізації молочної продукції. Проте в Україні, та Житомирської області зокрема, спостерігається тенденція спаду виробництва молока. Такий стан є результатом ослаблення, а нерідко й повного розриву інтеграційно-економічних зв’язків між виробниками молочної сировини та її переробниками. Негативного характеру набули монопольні позиції молокопереробних підприємств, які, прагнучи забезпечити свою фінансову стабільність, з початком ринкових перетворень вдалися до встановлення необґрунтовано низьких закупівельних цін на молочну сировину. В результаті сільськогосподарські підприємства та господарства населення втратили належні мотиви й матеріальні стимули до виробництва продукції молочного скотарства. Це призвело до значного зниження обсягів виробництва продукції молокопереробними підприємствами, зменшення місткості внутрішнього продовольчого ринку і зниження рівня продовольчої безпеки держави. Налагодження міжгалузевих відносин, розвиток інтеграції виробництва, переробки та реалізації продукції є основними напрямами подолання кризи в молочному скотарстві України і в регіоні дослідження зокрема. Це визначило вибір теми дисертаційного дослідження.
Теоретико-методологічні та прикладні питання вдосконалення економічних взаємовідносин учасників інтеграційних процесів в молокопродуктовому підкоплексі відображені у працях вчених-економістів: Андрійчука В.Г., Бойка В.І., Березівського П.С., Топіхи І.Н., Гайдуцького П.І., Ільчука М.М., Крисального О.В., Месель-Веселяка В.Я., Микитюка В.М., Саблука П.Т., Ходаківського Є.І., Черевка Г.В., Шпичака О.М. та ін. У їх працях розглядаються різні аспекти розвитку інтеграції в окремих галузях і сферах агропромислового комплексу.
Разом з тим, окремі питання розвитку агропромислової інтеграції у молокопродуктовому підкомплексі залишаються недостатньо дослідженими.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК ІНТЕГРАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок